Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki szoktad mondani ha valami...

Ki szoktad mondani ha valami nem tetszik a munkahelyeden, vagy "hallgatsz mint a sír"?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában udvarias, kulturált, de határozott stílusban megmondom, ha valami nem tetszik.
2013. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és sosem akadtál ki még??
2013. máj. 18. 12:01
 3/10 anonim válasza:
100%

Egy alig 300 fős cégnél dolgozom, mérnökként. Furcsa lenne, ha tajtékozva ordibálnék akár a kollégáim, akár a dolgozók előtt, de ahogyan az első is, a véleményemet illedelmesen, határozottan el szoktam mondani, akkor is, ha valami nagyon nem tetszik.

Közvetlen kollégákkal egymásközt persze lehet kicsit más stílusban "bosszankodni", főleg, ha közös véleményünk van, vagy közös dologban nem ért egyet egyikőnk sem az adott helyzettel.

2013. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, mert nincs értelme.
2013. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
64%
Tudod, a mai világban vagy megszoksz vagy megszöksz....ha nem akarsz éhen pusztulni, kussolsz....
2013. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok


De igen, volt már, hogy kiborultam, de azt meg nem a főnökség előtt intéztem, hanem a saját kis csoportszobámban, 4 ember előtt, és abból nem csináltam rendszert.

2013. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Sok függ attól, milyen beosztásban dolgozol. Szóval ha proli vagy, jobb, ha hallgatsz!
2013. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha olyan dolog, ami engem közvetlenül érint (például olyan feladatot akar rámsózni a főnököm, amihez semmi kedvem), azt kimondom. Ha csak általános megfigyelés róla (például hogy kicsinyes), azt megtartom magamnak.
2013. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó munkahelyemen olyan főnököm volt, akivel órákig tartó vitákat folytattunk. A többiek mindig azt hitték, hogy nekem valamilyen protekcióm van, azért nem rúgtak még ki. Pedig nem volt ilyen, csak a főnök nem szerette a talpnyalókat.
2013. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azt vettem észre, h nálunk azt szeretik, ha lebaxás után szépen bólogatsz, és mész vissza dolgozni. van egy főnököm, aki kicsit frusztrált, karótnyelt fazon, neki kell az életébe a "na, ma is jól odakeménykedtem valakinek"-érzés. rajtam ne múljon :)

az elején eléggé ki voltam borulva ezeken, de a tapasztalt kollégák megtanították a helyes kezelési módot :)

amúgy meg imádom a munkám, szerencsére nem sóznak rám olyat, amihez nem fűlik a fogam, és tudom úgy forgatni a szavakat, h ne higgyék, h lusta dög vagyok :)


persze előfordul, h a kollégákkal jól kidühöngjük magunkat egy-egy idióta ötletén a főnöknek, aztán a tökösebbek meg úgyis kardot rántanak és nyíltan beszólnak neki ha vmi nem tetszik. ők meg tudják magukról, h valamiért nem merik kirúgni őket. le vannak osztva a szerepek...

2013. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!