Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire lehet rossz pont?

Ez mennyire lehet rossz pont?

Figyelt kérdés

Július 1-ével állast kaptam a helyi Családsegítő Központban, mint gyermekjólétis.

A héten hétfőn, azaz 22-ére behívtak, megbeszéltük a vezetővel a dolgokat, és a délelőtti gyermekprogramra is elmentem, aktívan részt vettem benne, mint önkéntes.

A főnök utána mondta, hogy rám bízza, hogy a héten bemegyek- vagy nem, még nem vett fel. Pihenjem ki magam, intézzem el az ügyeimet, mert ez lesz az utolsó pihenős hetem, utána meló elsejével.

Ma szerda van, azóta nem mentem be, egész hónapban gyermekprogram van. Szóval hétfő óta nem voltam bent,hiszen a vezető meghagyta a választási lehetőséget Ez mennyire súlyos így, hogy én 2 napja nem jelentem meg?



2013. jún. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akartad volna a munkát akkor elmégy. Egyébként próbálkozz. Hátha bejön. Előadsz egy dumát,hogy alaposan átgondoltad és valóban szeretnéd csinálni,ha még van esélyed. Legfeljebb kirúg. Már nincs mit veszíteni.
2013. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megvan a meló, maga a főnök mondta, hogy elsejével kezdek. Csak lehetett volna menni önkéntes munkára, és rám bízta, hogy megyek-e vagy sem pénz nélkül segíteni. Amúgy nem álommeló szóval, de ez most nem lényeg.
2013. jún. 26. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem lesz, ha azt mondták, hogy pihenj a héten, akkor pihenj nyugodtan. Fizetett dolgozók amúgy sem szoktak a saját munkahelyükön önkénteskedni. Ha olyan nagyon kellettél volna már erre a hétre is, akkor nem elsejétől vesz fel, hanem mostantól, és kifizeti ezt a hetet is neked. A legtöbb felhasználó itt multiknál, és lehúzós vállalkozóknál "edződött", ahhoz vannak szokva, hogy a munkáltatónak folyamatosan hason csúszva kell lesni a kívánságait. A családsegítők nem így működnek. Lazíts a héten, aztán majd elsejével dolgozol!
2013. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az eddigi tapasztalataim szerint a nagyon lelkesen ugráló embereket csak kihasználják a cégeknél. Ahol eddig dolgoztam, a főnökség mindig mindenhol pillanatok alatt leszűrte, hogy kiket lehet munkaidőn túl kompenzálás nélkül ugráltatni, és semmi hátránya nem származott abból az embernek, ha nem tartozott a csicskások közé.
2013. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!