Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fizet ki a munkáltatóm és...

Konisuá kérdése:

Nem fizet ki a munkáltatóm és 3 éve szabadságot sem kaptam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozom egy vállakozónak. Pár üzlete és nem sok alkalmazottja van. Mindig is könyörögnöm kellett a fizetésemért. Fizetési papírt max akkor láttam ha az apech rá szállt és visszamenőleg alá kellett írni. Az elmúlt 3 évben egy nap fizetett szabadságot sem kaptam! Nem akartam ott hagyni, amíg nincs új munkahelyem, de most már ott tartunk megint, hogy április óta nem kaptam fizetést és lassan július van. Betelt a pohár. Tudom, hogy van pénze. Havonta jár pihenni a családdal, külföldre hegyet mászni, de arra nincs ideje hogy kiszámolja a fizetésem ( jutalékos rendszer). Mit tegyek? Tönkre nem akarom tenni hisz pici gyerekei vannak, de azt meg szeretném kapni, ami jár (végre könyörgés nélkül).

2013. jún. 27. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod, mert feketén dolgoztat. Keress más munkát, ha tudsz.
2013. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 acelsziv ***** válasza:
munkaügyi bíróság mindenért.
2013. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
fenyegesd meg a navval, ha erre se hajlik, akkor én simán feljelenteném, tekintet nélkül a gyerekeire. nem bújhat a gyerekei mögé, ha valami simlis dolgot csinál, ez nem így működik.
2013. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Említsd meg neki a munkaügyi bíróságot vagy a navot. Attól általában minden munkáltató összesz4rja magát.
2013. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg nem az lenne a lényeg, hogy tönkre tegyem, hanem hogy megkapjam anyagilag ami jár. Onnantól kezdve engem nem érdekel, hogy mit kezd magával. Az lenne a legkényelmesebb, ha kapna egy levelet egy ügyvédtől, hogy ekkora összegben megegyezhetünk komolyabb szervek bevonása nélkül vagy választhatja a nav, munkaügyi stb procedúrát is.Egyáltalán létezik ilyesmi? Van rá lehetőség? Én nem vagyok képben ezzel kapcsolatban.
2013. jún. 27. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Miből fizeted az ügyvédet? mert ingyen nem dolgozik egyik sem

Ha van esze odaadja a pénzedet a fenyegetésre mivel tönkre menni csak nem akarna a hülyesége miatt, nem kell a gyerekeivel foglalkozni

2013. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szomszédom ugyan igy járt.Feljelentette többszöri esetben meg nyerte a pert.

Természetesen jeletsd fel !!!

Szurkolok neked!!!

2013. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel az ilyen szemét ládát!


Nehogy már az ő családja izgasson, mikor

1. mennek külföldre nyaralni,

2. neked is van családod és az alkalmazottaknak is, akiknek nem fizet!

2013. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nekem tényleg nem az lenne a lényeg,

hogy tönkre tegyem"


Add már nekem a fizetésedet havonta! Igaz, hogy nem szorulok rá, de hát gyerekeim vannak...

2013. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Már bocs, de élből nem is kellett volna ilyen helyre menned dolgozni. Szerintem NAV meg ilyesmi esélytelen. Pláne ha feketén dolgozol. Akkor még te is bajba kerülhetsz.

Ésszerűen végiggondolva max. annyit tehetsz, hogy kikönyörgöd a fizetésedet. De utána én lelépnék onnan szó nélkül. A gyerekei meg senkit sem érdekelnek.

2013. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!