Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik hamar találtak munkahelye...

Akik hamar találtak munkahelyet, hogy csinálták? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sírtam hogy nincs munkám hanem utána jártam , kerestem !

Egyik helyen elutasítottak mentem a másikra ott is elutasítottak mentem tovább nem estem depibe ha elutasítottak . Most egy jól fizető állásom van .

2013. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónap alatt találtam munkahelyet.

Nem volt könnyű, de én úgy csináltam hogy a környéken mindenhová beküldtem az önéletrajzomat. Mivel gépkezelő vagyok, targonca vezető plusz van C-kategóriás jogsim így több helyre betudtam adni főleg a gyárakba, meg a raktárakba és a fuvarozó cégekhez.

Végül beküldtem vagy 30 helyre 2 hónapig nem volt semmi pedig hetente küldtem be folyamatosan kb minden 3. nap az önéletrajzomat még oda is ahol nem volt meghirdetve felvétel. Két helyre mentem amit a munkaügyi központ intézett de ott a gond az volt hogy nem volt elég tapasztalatom és azért nem vettek fel.

Aztán beküldtem az önéletrajzomat egy futár céghez, nem volt meghirdetve az állás, de beküldtem oda. Aztán kb 1 hónappal később hívtak hogy lesz náluk üresedés és még keresek-e állást. Akkor mondtam hogy igen, még keresek, bementem elbeszélgetésre, és mondták hogy akkor fel is vesznek mert akkor nem hirdetik meg az állást és akkor így kezdhetek is, igaz kellet5t várnom a kezdésig még 1 hónapot ameddig el nem megy az elődöm addig nyugodtan eltudtam intézni az ügyeket ezzel kapcsolatban és az egyéb oktatásokon sem kellett hirtelen elmenni munkaidőbe hanem szépen nyugodtan lezavartunk mindent, aztán hívtak hogy mikor mehetek be első munkanapra.

Én küldtem be mindenfelé és egyszer csak behívtak igaz várni kellett vele, de sikerült.

Persze utána 2-3 hónappal később jött telefon hívás vagy 3 helyről hogy van felvétel és hogy érdekel-e még, átmehettem volna de nem tettem mert a futárkodás azért jobban megéri, mert ott azért mégis csak 1 műszak van és azért jól is keresek. 8 órába vagyok bejelentve de ha fél óránál többet csúszok akkor kifizetik a túlórát is. Ez attól függ milyen messzire kell mennem. Én szeretek vezetni meg utazni is, mégsem egy helyen kell lennem és a munkáltatóm is elég rugalmas, tehát lehet vele beszélni ha bármi gond adódna. Szünetet akkor tartok amikor akarok, csak érkezzek ki időbe ha olyan fuvarról van szó, és mivel szinte minden nap érintem a lakhelyemet így haza is tudok menni ebéd időben megebédelni egy jó fél órára.

2013. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a netes oneletrajz kuldozgetes nem igazan tetszik,szemelytelen es konnyen elsiklik felette az olvaso.Szemelyesen sokkal pozitivabb hatast lehet gyakorolni.

En olyan cegekhez megyek,ahol nem hirdetnek allast. Szemelyesen mentem be mindenhova,es rogton a tulajt/ igazgatot kertem.3 eve egy delutant toltottem allaskeresessel mig azonnali kezdessel felvettek kb. az otodik helyen.

Iden 2 ora alatt talaltam allast ugyan ezzel a modszerrel,most a harmadik helyen vettek fel.Idegenforgalmat tanultam fosulin,jo nevu szallodakban dolgoztam eddig es tobb nyelven beszelek folyekonyan,igy szerencsere nem volt gond.

Az elso munkahelyemre viszont en is ismerettseg alapjan kerultem be.

Sok sikert es kitartast kivanok az allaskereseshez.Probalj ki tobb modszert is a keresesnel.

2013. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ó, én már túl vagyok rajta. :)

Ha a buszozást nem számolom, akkor kb 15 perc alatt lett munkám.

Csak kíváncsi voltam, másoknak hogy ment. Szívesen olvasgatok sikersztorikat.

2013. júl. 2. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szamolom az egyes helyek kozott megtett utat,akkor nekem is csak 20 perc volt kb.:D
2013. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ha a buszozást nem számolom, akkor munkanélküli vagyok.

Egy buszvezető

2013. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áááááá! :D
2013. júl. 4. 14:40
 8/8 anonim válasza:
A fiam Angliából jött haza.Több helyre is beadta az önéletrajzát.Kb 20 helyre. 1 hónapon belül 3 helyre is felvették.27 éves,logisztikával foglalkozik.Amit elfogadott állást az 5 percre van a lakásunktól
2013. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!