Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesco-ban mennyit fizetnek...

Tesco-ban mennyit fizetnek egy pénztárosnak? És mennyit fizetnek egy diákmunkásnak?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól lehet a tesco-ban dolgozni?

2013. júl. 18. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tecsóba már 16 évesek is mehetnek, de csak árut tölteni. Kasszába csak nagykorúakat engednek. Egyik osztálytársam kasszázik ott, ha jól rémlik, 564 forint a bruttó órabére.(de az árufeltöltőé is)
2013. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kasszáni csak nagykorúakat engednek valóban de csak diákokat engednek szakképzettség nélkül úgy hogy mögöttük vagy mellettük van egy másik kasszás. De az árufeltöltés jobb nem kell egész nap ott ülni a kasszába kevesebbet kell figyelni és a raktárosoknak rugalmasabb a munkarendjük bármikor kimehetnek wc-re meg a szünetük is rugalmasabb jóval, és kevesebb a felelősség, pénzben meg valóban ugyanennyi de izgalmasabb mint a pénztárosi munka. Tapasztalatból mondom.
2013. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

akkor egy hónapra a fizetés olyan 50000ft??

2013. júl. 19. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ilyen keveset keresnek a pénztárosok. persze erre jön még a délutáni, éjszakai műszakpótlék, ami megnyomja egy kicsit. összesen átlagban olyan 80 e FT-ot visz haza egy pénztáros
2013. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

nem tudom mit mondjak a 80000 ft-ra mert én diákmunkára gondoltam.

arra viszont jó az 50000 ft

2013. júl. 19. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
attól is függ egyébként, hogy mennyit hívnak, mert szemét egy cég.. én dolgoztam ott árufeltöltőként, és májusban vettek fel, de augusztusig nem is hívtak dolgozni, akkor is csak azért, mert "protekcióval" bejutottam (ismerősöm állandós ott). csak kell nekik a sok diák, mert gondolom valamit kapnak utánuk, egyébként 4-5, akire tényleg szükség van és rendszeresen hívnak.(első voltam)
2013. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a választ
2013. júl. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!