Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne még reklámozni...

Hogyan lehetne még reklámozni egy takarító vállalatot?

Figyelt kérdés

Kirúgnak ha nem állok elő valami új ötlettel :(


Takarítás és kertészeti cég budapesten van hírlevél megy, facebook lap van (amit a kutya nem néz), weboldal stb. legutóbb telefonon kerestem új ügyfeleket. Semmi nem használt igazából tetemesen, és a főnököm meg nem akar pénzt költeni rá. Közölte, h fényreklám stb-t ő is tud szerezni ahoz én nem kellek.


2013. aug. 1. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Újságok? Szórólapok?

Ha keresel egy reklámújság céget akkor ott vannak hirdetés felvételek tehát meglehet próbálni és csak pár száz forint. Vagy szórólapot nyomtatsz és egy körzeten belül terjeszted. Sok ilyen cég úgy szokta csinálni hogy figyeli az újság kihordókat majd megkéri őket egy kis plusz pénzért cserébe hogy csatolja hozzá az ő reklámjukat is.

Sokan már nem vesznek igénybe takarítókat mert ott spórolnak ahol tudnak. Én nekem is van takarítói végzettségem de csak kórházakba tudok elhelyezkedni közalkalmazottként minimálbérért és örülök hogy dolgozhatok, mert egyes cégek már nem tudnak úgy munkát találni.

Esetleg fotókat készíthetnél a munkákról ahol dolgoznak az emberek lefotózod hogy milyen volt előtte és milyen lett takarítás után azt összeollózod és már kész is van ilyen képes reklám sokan ezt is figyelik ám mert a sima szövegek nem annyira fogják meg az embert.

2013. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jol végzett takaritással.
2013. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz személyes megkereséssel. Direkt marketing. Becsengetéses módszer. Menj végig utcákon és, ha céget látsz, oda csongess be. Egyet se hagyj ki, mert lehet, hogy pont ott kotsz uzletet. Sok sikert!
2013. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szórólap már volt mikor még nem dolgoztam itt, nem jött be. becsengetéses kizárva. számítógép mögül kell null pénzből megoldjam :S
2013. aug. 1. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Rádió, TV, plakátok. A szórólapot legtöbben meg se nézik.


Na meg egy jó szlogen. Például: "A por a mi barátunk! Had vigyük magunkkal!" Vagy "Mi kihúzzuk a szarból, csak telefonáljon most!" - bár ez kissé ilyen teleshopos vagy milyen vacaknak tűnhet. :D

2013. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az elso takaritast adjatok ingyen, vagy felaron, ha a kliens elegedett ujra visszahiv es valszeg meg az ismeroseinek is beajanl
2013. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak a főnök ilyenekre nm hajlandó. egyből csarnokokat akar és ha pl csak két kislakás van az az én hibám
2013. aug. 15. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es,a fotókészítéssel jobb vigyázni,engedélyt kell kérni hozzá.Senki nem szeretné csak úgy meglátni a lakását-irodáját reklámújságban.

És egy kérdés,milyen végzettség kell a takarításhoz;van valami tanfolyam,vagy elméleti képzés?Ez érdekes.Esetleg ahhoz,hogy vállalkozó legyen valaki?Vagy a vegyszerhasználatra képzés,esetleg van környezetbarát forma is?Hogy van ez?

2015. jan. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!