Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy van az hogy az embert...

Hogy van az hogy az embert kirúgják a munkahelyéről?

Figyelt kérdés
Szerintem az lehet hogy nem jár be dolgozni és elhanyagolja a feladatokat, ez igaz ?

2013. aug. 14. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Millió oka lehet, leépítés, hanyag munkavégzés, viselkedési problémák, kiszámíthatatlan munkavégzés
2013. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az is persze...

Sok esetben a munkavállaló hibája is, de láttam/hallottam már olyat, hogy egy csoport kiszekált valakit, a főnök nem bírta az alkalmazottat, esetleg a csinos fiatal lány nem feküdt le a főnökkel és ezért repült.

Aztán van leépítés is, amikor akármilyen a dolgozó, ha 10 emberből el kell küldeni 7-et, akkor előfordulhat, hogy azért ő repül, mert esetleg ő egyedülálló, a másik meg családos és a cég emberségesebb akart lenni a másikkal.


Vagy cégek azt csinálják, hogy 3 havonta vesznek fel embert, mert az előzőket a próbaidő vége előtt 1 nappal kirúgják.

2013. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!