Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már ilyen szülinap?

Volt már ilyen szülinap?

Figyelt kérdés
Amikor dolgoznod,tanulnod, esetleg bármi rosszatt kellett csinálnod vagy esetleg nagyon rossz történt?
2013. aug. 27. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Juuj nekem kisiskolás koromban volt. Pont szülinapomon vittem haza egy osztályfőnökit, hogy megfenyegettem az egyik gyereket, meg kigúnyoltam. Nem elég, hogy elvertek, olyan büntetést kaptam, ami akkor hatalmas lelki törést okozott, ráadásul megalázó is volt. Nem sokszor kaptam ki életem során, de akkor tényleg messze mentek a szüleim. Talán azóta utálom a szülinapokat.

Egyébként sem volt soha semmi nagy durranás, a gyerekzsúrok időszaka után nem szerveztem bulit sem, sőt mindenkit megkértem, hogy hagyják már a francba, hogy szülinapom van, nem kérek ajándékot, semmivel sem több ez a nap számomra, mint bármelyik másik. Most is ehhez tartom magam.

2013. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer a pasim elhozta magával a hülye haverját a születésnapomra, pedig egyáltalán nem hívtam. Az volt a leginkább bántó, hogy nem azért jött el kimondottan, hogy engem felköszöntsön, hanem, hogy jól berúgjon (a haver). Mivel feltűnési viszketegsége van, egész végig tette az agyát, azzal a tahó stílusával, amit én sose bírtam elviselni, hülyeségeket beszélt. Amikor már véglegesen meguntam a helyzetet kértem, hogy menjen haza, de alig tudtam elküldeni itt akart aludni. Nem a haverra voltam a leginkább kiakadva, hanem a pasimra, másnap ő is megkapta a magáét.
2013. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!