Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből áll egy munkalélektani...

Miből áll egy munkalélektani vizsgálat?

Figyelt kérdés
Hétfőn ilyenre kell mennem és fogalmam sincs, hogy mire számíthatok. Ha valaki esetleg volt már ilyenen írja már meg legyen szíves , hogy mit kell ott csinálni, vagy milyen kérdések vannak, egyszóval mire számíthatok. Előre is köszi.

2013. aug. 29. 12:36
 1/2 Alaque ***** válasza:
Felvétel előtt állsz, vagy már stabil a munkahelyed? Mert ha stabil, akkor szerintem nagy probléma nem lehet. Mindenesetre annyira azért ne nyílj meg, hogy elkezded sorolni, hogy mi nyomasztóan szar a cégben szerinted...
2013. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Munkaügy szervezte? Én olyanon voltam: pszichológussal beszélgettem egy órát, a sokéves terveimről kérdezgetett, kaptam egy kis házi feladatot (190 pontos 'mit tennél szívesebben' teszt, hát elég fura volt). Köv. alkalommal IQ teszteztünk, meg beküldtek beszélgetni egy csajszihoz (tanulmányaimról, az új munkahelyemről, hogy érzem ott magam, ilyenek). Hétfőn megyek kiértékelésre, és a csajszihoz vissza beszélgetni.. :/
2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!