Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetek bérgyilkos?

Hogyan lehetek bérgyilkos?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly,tehát ha valaki tudja a választ rá kérem komolyan válaszoljon.Köszönöm!
2013. szept. 5. 23:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Haha, egyszer már írtam ide, de most is hülyére röhögöm magam, ha arra gondolok, valaki majd megkérdi a bérgyilkost, hogy kezdődött a pályája, és elkezdi: "hát, kiírtam és kérdést gyakorira..."

Picinyem, lehet, hogy tini vagy, én is utáltam az embereket tini koromban, de attól még nem akartam egyet sem megölni, úgyhogy valami elszigetelt, de értelmes szakma jobban állna neked.

2014. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
A bérgyilkosok könyörtelenek. Szemrebbenés nélkül képesek ölni. A kis világunkban az erősek élnek a gyengék elbuknak, kivéve ha van pénzed. Itt jönnek képbe a bérgyilkosok. Ők végzik a piszkos munkát. Egy bérgyilkosnak fontos tulajdonsága az ovatosság,precizitás, és kegyetlenség. Mond te bele tudnál nézni egy másik ember szemébe azok után hogy valakinek átvágtad a torkát majd végig nézted hogy lassan a mély sebből kibugyog a vér majd az illető holtan esik össze? Ha igen,talán lehetsz bérgyilkos.
2015. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
:D
2016. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
#22 nem feltétlen elvágod a torkát, és végignézed, ahogy szerencsételen, meghal. Inkább kitöröd a nyakát, vagy valami hasonló. Mert a másik, az túl hosszú idő(a nyakröréshez képest), ráadásul sok a "piszok" utána.
2020. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Én meg 007-es ügynök szeretnék lenni, de idehaza :D Jólesz az Octavia is az Aston martin helyett..
2021. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Én szimplán egy hentes üzletben nézelődnék. Tudod a daràló nállunk mindent is levisz. Tárolás is megvan oldva. Attól függ ki van éppen jelen és hogy mit vár el a megrendelő .


Azóta megtért az eszed ?

2022. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

"Az a legjobb bérgyilkos,ha nem is tudják hogy a helyszínen volt."


Te biztos csak jason statham mestergyilkos filmjét próbálná meg leutánozni!


De el kell keseritselek az csak egy film ami már előre meg van rendezve hogy mi történjen!


A valóságban úgy börtönbe mész mint a sz*r

2023. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!