Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti lenéznétek a munkatársatoka...

Ti lenéznétek a munkatársatokat, ha közfoglalkoztatott/közmunkás lenne? Irodai munkáról van szó, nem utcaseprésről.

Figyelt kérdés
Nemrég kiközvetítettek irodai munkára, de azt veszem észre, hogy nem tekintenek teljes értékű munkatársnak, holott ugyanazt csinálom, mint ők, csak nekem sokkal kevesebb a fizetésem (8 órában 60e Ft körül kapok). Szerintetek akkor ez most szégen? Van olyan, aki az utcán is inkább elfordítja a fejét, nehogy köszönnie kelljen. Nem tudom mit csináljak, hagyjam ott? 27/N
2013. szept. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ne szégyeld ! :)

Az ilyen emberek h*lyék és kész :D

Ha ne tetszik esetleg ahogy veled viselkednek, tekintenek, Rád, akkor ne dolgozz ott tovább (márha megteheted).

Amúgy bunkók, főképp ha nem köszönnek... amúgy meglehet a fizetés miatt, mert nem te keresel annyit mint ők.

2013. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan,az egész világon nagy a munkanélküliség,örülj, hogy van munkád. Aki az után ítél meg, hogy mit és hol dolgozol, arra kár egy gondolatot is pazarolni.

" a munka nem szégyen,csak unalmas" -Rejtő-

2013. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem is egy hasonló kaliberű nő van.

Én vezetőkönyvelő vagyok, ő amolyan lótifuti,75-öt kap kézbe, érettségije van. Állítom neked, többre becsülöm (mert többet ér), mint a húsz alkönyvelőm...

Ennyit a sztereotípiákról. ;)

2013. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha be tudja tartani az alapvető emberi normákat, és ha próbálkozik ugyan a feladattal, de mondjuk nem feltétlen sikeres benne, akkor nem nézem le, hiszen ő is ember. Ellenben lehet, hogy ő is tud olyat mutatni, amit én nem tudok...
2016. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!