Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Az lenne a problémám, hogy alig van ruhám. A szüleimnek nem nagyon futja rá. (Nem úgy kell elképzelni hogy van egy nadrágom meg egy pólóm és abba vagyok egész héten, hanem van 5 db pólóm, 2 db nadrágom, és 1 db pulóverem, ami jobb állapotban van, ezekben járok suliba.) Apától egy hónapban kapok kb. 300 forintot, hogy vegyek valami csokit, egyik nagymamámtól 500at havonta, másiktól 5000et (szülinapomra) egy évre, anyukám pedig turkál nekem ruhákat de azok nem igazán tetszenek, nem mennek a stílusomhoz.

Szeretnék valahogy pénzt szerezni, de nincs nagyon rá lehetőségem, ugye ami beugrott hogy a szomszédnak tudnék besegíteni fűnyírásban/házimunkában, de egyáltalán nincs szomszédunk.

Valakinek valami ötlet?

14/L


2013. szept. 29. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

14 évesen sajnos sehogy.

Menj anyukáddal turkálni, és válaszd ki te ruhákat.

2013. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha anyukád a turkálóból vesz akkor menjél vele és majd választasz olyan ruhát ami neked tetszik. Figyi ha nincs pénz nem kell válogatni, turkálókba sz@rért hugyért olyan ruhákat szedhetsz össze amik márkásak és divatosak. Én is már 3-4 éve veszem turkálókból a cuccaimat, nagyon jó divatos cuccaim vannak, és szinte alig 2-3 ezrem ment rá, van mindenem, szoknyáim, nadrágjaim, pulóvereim, egyedül kabátot veszek újonnan de az is elég 2 évre nekem. Cipőmből sincs asok lány létemre, nem is kell mert 3 pár cipővel elvagyok, egy sima sportcipő ami télen is jó vastag zoknival, akkor a párom szerzett nekem nagyon jó bakancsot, és van egy balerinám nyárra, nekem ennyi bőven elég. Alkalmi ruhámból van 1 amit évente 3-4 alkalommal ha felveszek, magassarkúm nincsen, de a szomszéd lány mindig ad kölcsön ha arról van szó.

Én is elég szegény családban vagyok, szüleimnek pont annyi pénzük van hogy a számlákat tudjuk fizetni és megtudjunk élni. Internetet is a párom hozta össze minden hónapba feltölt rá pár ezer forintot és addig netezhetek ameddig nem lépem túl a 3 GB korlátot. Cserébe ha ő elmegy a tesójához pár napra akkor elkéri tőlem arra az időre, de legtöbbször én is vele megyek.

Én is dolgoznék diákként de nekem van szakmai gyakorlatom amiért pénzt nem kapunk, délután meg nem tudok dolgozni menni mert akkor itthon kell segítenem. Mivel a bátyám tolószékbe kényszerült így délután vele kell lennem. Igaz nem kell felette álljak de ha valami gondja, baja van akkor ugranom kell, és a szüleim is este érnek csak haza apám késő estére, ha anyukám is sokáig dolgozik főleg télen akkor nekem kell gondoskodnom a tüzelőről ha a párom épp délutános. Ő nem lakik itt de minden nap átjön segíteni legalább, neki sincs sok pénze de amiben tud segít nekem és ez a fontos, mégis divatosan öltözködöm, és elvagyok, csak leleményes vagyok, és megtanultam varrni is, plusz van egy nagybátyám akinek elég nagy ismeretsége van és időnként ő is hoz nekem cuccokat.

2013. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok anyukámmal menni, mivel ő Budapesten lakik (80 kmre tőlem) 1-2 havonta jár haza 1-2 napokra, szóval nem igazán megoldható, azért köszönöm :)
2013. szept. 29. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:

És ha megmondod anyukádnak, hogy milyen stílusú ruhák tetszenének? Vagy amikor vásárol, akkor hívjon fel, hogy választhass, ha nem tud dönteni, stb.


Dolgozni nem tudsz ennyi évesen, csak nyáron. Feketén meg nem hinném, hogy találnál melót.

2013. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!