Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen viselkedésű az a...

Milyen viselkedésű az a kolléga, akivel úgy gondoljátok, hogy távolságtartóbbnak, óvatosabbnak érdemes lenni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ellenszenves, idegesítő, és megbízhatatlan.. na meg ha túl jóba van az agyasokkal :D akkor akármikor árulkodhat ha megszegsz vmi kissebb szabályt
2013. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki túl jóba van a főnökökkel.

Aki míndíg a legrosszabb eszközt gépet munkát adja oda neked.

Aki nem igazán szól hozzád és hamar leráz ha beszélni próbálsz hozzá.

Meg aki sunyi.

2013. okt. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki egyik nap nyaggat, hogy hétvégén mindenképp menj el hozzájuk, mert a legkedvesebb kollégáknak tartanak egy kis összejövetelt, de másnap nekem sír, hogy minden hétvégére be van szervezve valami vendégség hozzájuk és már a háta közepére se kívánja a vendégeket, mert mindig sütni, főzni kell, meg mosogatni és szórakoztatni őket. És annyira buta, hogy nem esik le neki, hogy ezek után én soha nem fogom betenni a lábam hozzájuk.
2013. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már több helyen dolgoztam, azt a végkövetkeztetést vontam le, hogy legérdemesebb mindenkivel egyformán óvatosnak és távolságtartónak lenni.Eddig mindegyik melóhelyebómen abban csalódtam legnagyobbat, aki eleinte a legszimpatikusabbnak tűnt.Munkahelyen nem lehet igazán barátkozni, mert ott a legtöbben igazi színészek!Igazán jól pofára lehet esni bármelyikkel.Na nem azt mondom, hogy mufurcnak kell lenni és senkihez egy szót sem szólni, de köszönés és pár szó általános dolgokról, ami a munka szempontjából elengedhetetlen, vagy az időjárásról épp elég.
2013. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!