Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jár valaki külföldre, szakma,...

Tibiszekely kérdése:

Jár valaki külföldre, szakma, és nyelvismeret nélkül dolgozni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nyelvismeret nélkül kimenni? még azt se tudod mondani,hogy kérsz egy pohár vizet.gondolkozzál már ember.
2013. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam már kint németbe, húsiparba, de valami mást keresek. Sokan vannak kint így nemcsak én egyedül, azért keresgélek hàtha ván valami más!
2013. okt. 11. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
meg sokan is esnek pofára ezzel,mint ahogy te is mást keresgélnél,a németek sose bíznak rád komolyabb kivitelű munkát,ha nem beszéled a nyelvüket közel azonos szinten.Igy tulzottan jobb állásról ne is nagyon ábrándozz,csak a tényeket közlöm.Azt javaslom,hogy tégy félre pénzt,vegyél egy lakást,lehetőleg ne bérbe,hanem sajátot.és tanuld a nyelvet
2013. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyelv nélkül csak fizikai xar munkát kapsz.

Én farmon dolgoztam Svájcban és lehúzták a bőrt is rólam.:P

Úgy mentem ki, hogy csak nein meg ja szót tudtam, de sosem volt gond és megértettem, mit kell csinálni.

Fizikai munkát nyelvismeret nélkül hamarabb lehet megérteni, mint egy szakmai munkánál, mert oda már beszélni kell rendesen.

2013. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindeggy csak fizessen, valami gyári munka ahol Betanitott embereket keresnek bírom a munkát azzal nincs gond.
2013. okt. 12. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Millió meg egy Állásbörze van,Német osztrák.Ha nem beszélsz németül még ezekre sem pályázhatsz,kint senkit se érdekel mi a végzettséged,de ha már beszéled a nyelvet,ez 1 hatalmas Plusznak számít.Mert így csak a magyar haramia közvetítő cégekkel fogsz keservesen kínlódni.És kétlem,hogy pár hónapnál tovább birnád,mert lehúznak,úgy bánnak veled mint valami szeméttel.Szóval,én is csak azt tudom javasolni,hogy a nyelvet eröltesd meg.
2013. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kajla válasza:
nyelvismeret nélkül felelőtlenség.
2013. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!