Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » New Central Média Kft. -...

New Central Média Kft. - ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy többször adtak fel álláshirdetést, irodai asszisztenseket kerestek, mindig. Van valakinek esetleg valamilyen tapasztalata a céggel? Mi lehet az oka a gyakori hirdetésnek? Értékesítés lenne? :S

2013. okt. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami média,mit gondolsz mégis......biztos,adócsalás a köbön,meg rászednek öregek kifosztására,elköldenek házalni ..soroljam?
2013. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _Jessy_ ***** válasza:
Gondolom telefonálás (marketing), fizetés kizárólag teljesítmény alapján (ami persze "nagyoooonjóóól" fizet), meg ilyenek. Persze ha munka kell, egy interjút megér, csak ne hagyd magad behálózni sok hülyeséggel.
2013. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah sózd másra szarokat,bíztosítás,fektess bele aranyba..jajj istenem, kapsz 2ezer Ft jutalékot. aztán otthagyod,ők meg mindenap tizessével vesznek fel ilyen naív embereket.persze közbe a te aláírásod stagnál.
2013. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom kik vagytok, bár nagyon agyoniskolázottak lehettek. Mielőtt bármi cukit írnátok, inkább nézzétek meg az adott cég weboldalát, amiből kitűnik, hogy televíziós műsorgyártással és reklámok gyártásával foglalkoznak. a gyártás szó nagyjából megegyezik a készítéssel. én ennél a cégnél dolgoztam. nem árultam aranyat, nem húztam be öregeket, NEM ÉRTÉKESÍTETTEM SEMMIT! az asszisztens, asszisztenst jelent. ez általában a titkárnő szebb megfogalmazása. tehát mielőtt mocskolódtok, kicsit nézzetek utána miről is beszéltek!
2014. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!