Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már itt közületek olyan,...

Volt már itt közületek olyan, aki úgy ment be dolgozni, hogy egy falat nem sok-nem volt mit vinni enni, de bement?

Figyelt kérdés
Hogyan bírtad ki,mit csináltál?Konkrétan olyanokra gondolok,akik olyan nehéz körülmények között élnek/tek, hogy nem volt mit enniük...

2013. okt. 31. 10:44
1 2
 1/15 zabmester ***** válasza:
100%

Volt, még fiatalabb koromban, amikor egyedül laktam albérletben, mert két lakótársam kiköltözött és nem találtam még a helyükre újakat, így nekem kellett az egész lakbért kifizetni. Na az egy csúnya hónap volt.

De természetesen a munkahelyemre bementem, ez nem is volt kérdés, különben még fizetést sem kaptam volna. Mondjuk nekem annyiban jó volt, hogy a munkahelyemen kaptunk ebédet (vendéglátásban dolgoztam), de hát az nem volt valami sok, meg azért délelőtt tíztől este hatig még elvan vele az ember, de hogy egész napra... Hát az úgy szívás volt. De mondjuk kibírtam, és csak két hét volt, ennyit ki lehet bírni.

2013. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem elég sokszor volt már ilyen. Persze, hogy bementem. Ha már kajára sincs még pont az kell, hogy a melóból is kib*sszanak, nem?
2013. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy kértem kölcsön a munkatársamtól, hogy vegyek 2 zsömlét meg egy májkrémet, aztán fizetésnél visszaadtam neki.
2013. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Én napi egyszer eszem este 21:00-kor pedig az átlag fizu 3x-osát keresem.


Nem olyan nehéz kibírni főleg ha dolgozol és nem a munkaidő végét várod egész nap.


De akinek internet és számítógépre van pénz annak kajára is csak jut.

2013. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen normálisan válaszolt, te meg itt ugatsz. Miért lenne kamu? Ismerek olyat, aki egy nap megeszik egy müzlit és kb az egész napi kajája és nem azért, mert nem jól keres, hanem mert nem bír többet enni. Attól hogy valakinek magas a fizetése, nem egyenlő azzal, hogy halálra zabálja magát mindennap.

És gépre van pénz, meg netre, akkor legyen kajára is.

2013. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező, ha nem érted a 4-es írását, akkor miért vagy felháborodva?
2013. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ÉN értem a 4. írását, de nem ez volt a kérdés...-velem nincsen ilyen-hála Istennek- de ez csak egy feltevés-kíváncsi vagyok arra, hogy vannak-e olyan emberek,akik ezen átestek....az internet miért ne lehetne egyébként...-azt később kapcsolják ki...-szóval igen-nem értek ezzel egyet...-és én pedig nem olyanokra gondoltam,mint amit itt említesz,hogy egész nap egy müzlit eszik,mert NEM BÍR!!!!enni-én szegényekre gondoltam!!!
2013. okt. 31. 11:03
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne kamu a 4-es? èn olyan helyen dolgozom ahol a külföldi partnerekhez alkalmazkodunk. ők a dèli òràkban elèg aktìvak.dèlelőtt meg a magyarok.szòval mire kajàhoz jutok az este 6-7 de akkor meg van hogy mar nem vagyok èhes. nyilvàn nem jo de nem is ezt kêrdezted, hanem hogy kilehet-e birni? igen ki akàr napokig is....
2013. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jaj...-neeeeeee..... A KÉRDÉS A SZEGÉNYSÉGRŐL SZÓLT!!!!!!!!!!!Nem munkahelyi specifikációkról....
2013. okt. 31. 11:08
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező, mindenki retardált, csak Te vagy helikopter.
2013. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!