Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahely mellett...

Melyik munkahely mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

1. Kevés szabadidő, kemény munka, szinte állandó heti hét napozás, komoly szellemi koncentráció, nagyon jó fizetéssel.

2. Laza munkahely, több szabadidő, nem szakadok bele, kevés fizetéssel.


Pályakezdőként.


2013. nov. 3. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdőként - az is vagyok én is - a nagyon jó fizetés vonzana. De nekem ez a komoly szellemi koncentráció és a heti hét nap meló nagyon nincs összefüggésben. Kimerülsz 2-3 hét után és oda a nagy szellemi koncentrációd. Az agy is le tud merülni, szüksége van a pihenésre.

Nem tudom hogy döntenék... valami arany középút kéne, felelőségteljes, ilyen komoly szellemi munkához sok a heti 7 nap.

2013. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
2.
2013. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én belevágnék az elsőbe. Ha tényleg nem megy, akkor legalább sok szabadidőd lesz.
2013. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
az elsőn nem is gondolkodnék...számomra a második lenne a jó!
2013. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a kihívásokat, az első. Ha a langyos víz vonz, a második. Én szeretem a kihívásokat :)
2013. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pályakezdőként az elsőt, legalább annál több tapasztalatom lesz, a nagyon jó fizetés felét meg minden hónapban félretenném, hogy amikor 1 év múlva felmondok, akkor ne sürgessen a pénzhiány és ne kelljen az első vacak ajánlatra rábólintanom.
2013. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.

most is sz*r helyen dolgozok, de jó a fizum, és most hogy lakásra spórolunk így ez az első...

2013. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!