Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégákkal Ti hogy jöttök ki?

Kollégákkal Ti hogy jöttök ki?

Figyelt kérdés

Eljöttem az előző munkahelyemről közös megegyezéssel. Előtte nagyon rosszul éreztem már magam bent, mert 1 ember nagyon fúrt bent. Emiatt a vége felé már szinte senkihez se volt bizalmam, nem voltam közösségi ember. Nagyon megbántam. Most jöttem rá, hogy pár embert félreismertem és tök jó lett volna velük barátkozni. Elszúrtam.

Volt ezzel már más is így? Ti tartjátok a kapcsolatot a volt kollégákkal?



2013. nov. 13. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy fúria, előttem már pár nőt kipontozott, majd szeretett volna engem is. Hát nem jött össze neki :)
2013. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az előző munkahelyemen, igaz oda csak határozott időre vettek fel tehát sajnos így is úgy is el kellett jöjjek onnan. De az ottani kollégákkal nem jöttem ki túl jól, jó volt 1-2 akivel elvoltam de a beosztásunk végett csak ritkán találkoztunk. Én végül is nem bántam meg a dolgot hogy nem barátkoztam össze velük, többsége nem az én korosztályom, plusz teljesen más világban élnek tehát annyira nem zavart, csak rossz volt hogy szinte egyedül voltam ott bent.

Az új munkahelyemen vagy is már rég nem új itt jól kijövök mindenkivel, igaz hogy nagy részük nem az én korosztályom itt sem de velük legalább el lehet beszélgetni és tényleg össze is tudunk dolgozni tehát ha úgy van akkor én besegítek az ő munkájukba amikor nekem épp nincs semmi dolgom, és ők ezt viszonozzák is. Legtöbbször mondják a nálam feljebb lévők hogy hagyjam a francba majd megcsinálja más. És ezt azért mert én is sokat besegítek nekik olyanba ami egyáltalán nem az én munkaköröm.

2013. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyetlen kolléganőmmel nem jöttem jól ki, és még finoman fogalmaztam. De szerencsére 250 km-re dolgoztunk egymástól és őt mindenki utálta, nem is értettük, hogy miért tűrik meg. A többiekkel jó viszonyom volt, pár emberrel pedig baráti. Az egyik főnökömmel is nagyon jó kapcsolatot sikerült kialakítani. Most tgyáson vagyok, de van pár kolléganőm, akikkel majdnem napi szinten tartom a kapcsolatot.
2013. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a fúrósokat el szoktam kapni civilbe és megnevelni némi fizikai ráhatással. Nem szabad jópofizni mert beleferadsz. Ha hagyod magad megtörnek és ugyanaz a vége hogy kifúrnak de még csak fel se tudsz készülni rá. -Kapod is hátba..

!!-Mert kell a hely a tesónak a sógornak meg mondanám hogy a jó komának de itt már olyan sincs szerintem.

A kollégáit nem választhatja meg az ember.

Nagyon rossz és értelmetlen rossz légkörbe dolgozni.

2013. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt kollégáimmal sehogy.

egy két barátság született pár munkahelyemen de ők barátok nem kollégák.

Ha látom őket köszönök vagy ha köszönnek fogadom. De ennyi.

2013. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!