Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyesmit minek nevezik?

Az ilyesmit minek nevezik?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám és sokszor csinálja ezt és hasonlókat-

Reggel odajön elkezdünk beszélgetni,megkérdezi mit álmodtam,majd mondja,hogy olyan álmosnak nézek ki,mindjárt leragad a szemem,látszik rajtam,hogy húz az ágy...és képes percekig ezt nyomatni,még a hangja is lehalkul,én meg azt veszem észre,hogy hallgatom és elkezdek tényleg az alvásra gondolni,mert belém beszéli,hogy álmos vagyok.

Aztán amikor leesik a dolog,akkor hangosan nevet.

De szokta még a "betegnek látszol" és a "valami bánt" és a "nincsen benned erő" variációkat is alkalmazni.

De annyira rafináltan csinálja,hogy nem átlátszó és mindig meg tudja ismételni.

Ennek mi a neve?Mert észrevettem,hogy nem csak engem,de másokat is szinte hipnotizál.

Persze amilyen sunyi az ellenkezőjét is csinálja ha el akar érni valamit az "olyan energikus vagy ma" majd kicsattansz" dolgokat és csak utána esik le,hogy már megint megcsinálta csak fordítva.

A legrosszabb,hogy vele nem lehet megcsinálni.



2013. dec. 9. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
energiavámpír. vagy tipikus, megkeseredett egyedülálló magyar középszerű férfi. ne törődj vele.
2013. dec. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez igen érdekes. Én nem nevezném energiavámpírnak, egyrészt mert ők magukról szoktak beszélni, ezzel átrakva másokra a saját terhüket, másrészt a fordítottját nem tudják megcsinálni, hiszen energiát csak szívni tudnak, de azt is tudat alatt teszik sokszor.


Ő viszont nekem úgy tűnik tudatosan csinálja, de lehet nem. Én hipnózisnak mondanám.

2013. dec. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lényegében szuggesztió. Sugall feléd egy "üzenetet" és ha fogékony is vagy rá akkor hat. Ez egyfajta hipnózis. Tanulható, mindenki meg tudja csinálni. Lényegében pszichológiai dolog semmi ezo vagy mágia :)
2013. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szimplán egy munkahelyi fa$zkalap. Semmi természetfölötti nincs benne. Ha teheted, kerüld.
2013. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igaza van 4-esnek!
2013. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen az energiavámpír az más,a srác szinte soha nem beszél magáról,csak ha valaki annyira kitartóan kérdezi,és bizonyítja,hogy tényleg komolyan érdekli.

És érdekes módon tanácsot sem ad,szóval nem is okoskodó.

Mivel eléggé izmos az egyik kolléganőm kért tőle diétás étrendet,de mindig elhárította valami viccel.

Kérdeztem tőle,hogy miért?És azt mondta azért,mert ha harmadszor is odajön hozzá tanácsért,akkor valóban érdekli a dolog,nem csak az idejét akarja fecsérelni,de kettő után szinte mindenki elbukik és valóban így volt a kolléga nővel is,múló szeszély volt.


Szóval akkor hipnózissal szórakozik:)

Utána olvasok.

2013. dec. 9. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen "elgépiesedett" patkányokból lesznek a tömeggyilkosok. Fokozottan kerüld!
2013. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elgépiesedett?Ezt hogy érted?

A tömeggyilkosok meg depis nőhiányban szenvedő antiszocok tudtommal,neki meg elég szép barátnője van és nem antiszoc,főleg nem depressziós.

2013. dec. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!