Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen személyes dolgot...

Milyen személyes dolgot írnátok magatokról a munkaadó kérésére?

Figyelt kérdés

Azt kérték, hogy az önéletrajz mellé írjak pár szót magamról.Férj,gyerekek, család stb...

Hogy fogalmaznátok meg, hogy szépen, formásan nézzen ki?



2013. dec. 11. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem túl jó dolog, mert, ha gyereked van, az a baj, ha időigényes a hobbid, akkor az. :S

Elég rossz helyzet, nem örülnék egy ilyen kérésnek. Hazudni meg felesleges, úgyis kiderül.

Szerintem a nagyon személyes dolgokat mellőzd.

2013. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is pont a gyerekes részen gondolkoztam, mivel még nincs.S lehet az a baj, hogy na akkor mindjárt megy úgyis szülni.:D

Ha meg lenne, akkor meg az lenne a baj, hogy ha beteg a gyerek, akkor én is hiányzok stb...

2013. dec. 11. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg ezt nem kérdezhetik.

Én inkább arról írnék, hogy mivel foglalkozok a szabadidőmben (nem mintha sok közük lenne hozzá), hogy pl szeretek kirándulni, keresztrejtvényt fejteni, stb.

2013. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!