Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy írjak úgy motivációs...

Hogy írjak úgy motivációs levelet, ha nem tudom milyen állásról van szó?

Figyelt kérdés

Önéletrajzom fent van több álláskeresői oldalon. Tegnap kaptam egy levelet, hogy x email címre küldjem el az önéletrajzom és motivációs levelem.

Viszont nem írták, hogy milyen állásról van szó.Anélkül nehéz motivációs levelet írni, főleg pályakezdőként.

Vagy az email címben benne lenne a munkakör is? irodavezeto@....



2013. dec. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A @ után nincs cégnév? Gondolom van. Felhívhatod a céget, és elmondhatod milyen sokoldalú vagy, így két-három munkakörre is pályáztál, csak sajnos nem tudod hogy Ők éppen melyiket hirdették. Ha válaszolnak, nyilván mond el, hogy pont ez volt az amit annyira szerettél volna, mert ez áll hozzád a legközelebb, és köszönd meg szépen, majd rittyents egy önéletrajzot.
2013. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:)

Én nem pályáztam náluk. A jófogásra töltöttem fel az önéletrajzom 1,5 hónapja. S most kaptam egy emailt, hogy amennyiben még munkát keresek küldjem el önéletrajzom és motivációs levelem.

Egy iskoláról van szó egyébként.

2013. dec. 16. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe sem jutott visszakérdezni e-mailben, hogy milyen munkáról van szó?
2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bakker, legalább azt írnád le, hogy milyen végzettséged van, hogy tudjuk, mit akarhatnak tőled...


És nem, az irodavezető nem a te leendő munkaköröd, hanem az irodavezetőtől kaptad az üzenetet. Ennyire nem lehetsz életképtelen...

2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Normális hangnemben nem tudsz válaszolni?

Majd ha én ilyen jelzőkkel illetlek téged, akkor te is írhatsz így nekem.

2013. dec. 16. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
a neten vannak motivációs levél minták nézd meg azokat
2013. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!