Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkarendem 2nap szabad1...

Munkarendem 2nap szabad1 meló. Az az 1 nap 5-23-ig tart. Nincs is ezzel gond azt leszámítva, hogy estére már rosszul vagyok a fáradtságtól.1hónapja kezdetem, de mit tudok tenni, hogy ne zuhanjak+estére ennyire? Hozzá lehet ehhez szokni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy lehet,kell keresni vmi értelmesebb melót, az más kérdés h a cég mire szerződteti az embert akit felvesz, meg az is más, h ezt a munkavállaló miképp viseli, ált az ilyen helyeken forognak az emberek egy két havonta, mert kb addig bírják, semmi más ez, mint rabszolgamunka.
2013. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen olyan helyen dolgoztam ahol 24óra munka aztán 2 nap pihenés, valamennyire meglehet szokni de teljesen sohasem. Volt olyan munkatársam aki összeesett, egyszer olyan 20 óra állómunka után főnök behívott irodájába hogy veszekedjen velem összeesett kolléga miatt hogy miért nem figyeltünk rá jobban(kb minden második ember úgy nézett ki mint aki össze akar esni), én meg abban a pillanatban ahogy leültem már aludtam is(nem volt túl boldog).
2013. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem +szakadós meló(maszek benzinkút,egyedül vagyok) csak napjában többször is elnyom a buzgóság rendesen!
2013. dec. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!