Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mely munkahelyek azok, ahol...

Mely munkahelyek azok, ahol nem olyan túl nehéz a tényleges munka?

Figyelt kérdés

Tehát nem azt mondom, hogy egész nap pirospacsizás megy, de nem kell megszakadni, meg rohamtempóban dolgozni.


Konkrét munkák érdekelnének, nem általános válaszok, mint irodai. Irodai és irodai munka között is van ugyanis különbség.

Tehát ahol nyugi van, nem hajtás. A fizetés lényegtelen.


2013. dec. 19. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
parlament és párt közeli munkák, ahova ugye földi halandó nem igen jut be...
2013. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Hivatal. Hivatali nyitva tartással, pasziánsszal.

Ott tutira nem lennel stresszes a tempótól.

2013. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, kinek-kinek mi jelent könnyű munkát?


Férfi, akinek még a 8 általánosa sincs meg, "csak" kb. 20 cm átmérőjű bicepsz, annak a árok-ásás könnyű munka.

Ugyanez a meló egy "kákabélűnek" igen-igen nehéz.


És sorolhatnám, ha iskolázott, vagy ha nő, stb. stb.

Kevés az infó, amit adtál.

2013. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Kis cégeknél ahol dolgoztam pl festőként, raktárosként, vagy gyárban hegesztőként, ott annyit dolgoztam amennyit jónak láttam a kikötés annyi volt hogy el legyen végezve a munka. Mivel egy magam csináltam ezeket, ezért nem kellett más keze alá dolgozni meg ilyenek, ha leültem pihenni közbe megihattam egy kólát közbe kicsit nyomkodtam a mobilt is, senki nem baszogatott.

Persze én férfi vagyok, de a nőkkel is ez a helyzet ha olyan helyen vannak ahol pár fő az egész munka erő.

21/F

2013. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Pályakezdő vagyok, nő, most fejezem be az egyetemet. Az eddigi munkáim miatt kérdezem, mert már a hócipőm teli az eladói munkával. Elég forgalmas hely, nem akarom ezt csinálni. A diplomám szerint közgazdász leszek elméletileg.


Amúgy bármi jöhetne, csak ne szakadjak már bele. Lehet amúgy nekem alacsony a tűrőképességem...

2013. dec. 19. 11:37
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha meg lesz a diplomád, keress munkát valamelyik bankban. Az biztos, hogy ügyfelezőnek és pénztárosnak (egyelőre) nem fognak berakni, csak valami irodai adatfeldolgozó munkára. Azért azok ott lazábbak, mint akik szem előtt dolgoznak.

Vagy egészen nagy cégekhez irodára, ahol jelentősen megosztottak a feladatok, ezért amikor már belejöttél, megtalálod benne azt a szabadidőt, amikor a "semmit-tevés lázas munkavégzésnek" tűnik.

2013. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Én hasonló okok miatt házvezetőnőnek mentem. Maga a munka nem jár nagy felelősséggel, nem stresszes, nem sok. Mondjuk szeretem is csinálni. A pénz meg nem rossz.

De elég rossz családot fogtam ki sajnos, szóval itt is van kockázat. Ráadásul most ahogy megnézem az önéletrajzom - elég hülyén mutat benne, sem a tanulmányaimhoz, sem az eddigi munkáimhoz nem illik.

2013. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha beszélsz nyelveket, de legalább az angolt, elmehetsz helpdesk-re dolgozni. Telefonos servicedesk, ülő munka, kicsit gondolkodni is kell:) Kelly vagy Randstad munkaközvetítőknél regisztrálj.
2013. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam :) Jöhet még válasz, bár tőlem reakció nem fog jönni, mert megyek dolgozni... :(
2013. dec. 19. 11:53
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is ugyanez a problémám: a tököm tele van már az eladói munkával. Sz@r az időbeosztás, vagyis csak dolgozni tudtam, amíg ott dolgoztam, mást nem, mert nem volt idő normálisan semmire...ezért valami NORMÁLISAT keresek. Én többet nem vállalok el ilyen munkát, felőlem leszakadhat az ég is.
2013. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!