Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális, ha ennyire...

Az normális, ha ennyire fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Első munkahelyem, tehát még nem nagyon jöttem bele, de én olyan fáradt vagyok, hogy így még nem is éreztem magam soha. Minden ember így érzi magát, ilyen fáradtnak? És hogy tudják ezt évek óta csinálni, ha én 3 hete kezdtem és majdnem csak alszom itthon, max félórát tudok gépezni de ennyi, szóval konkrétan nulla életem van amióta kezdtem. Ez mindenkivel így van, vagy csak én vagyok ilyen béna hogy így elfáradok, vagy ez csak az hogy majd hozzászokok? Ma hívott haverom, hogy menjünk ki, és kb. az utolsó dolog amit most tudnék csinálni h kimegyek. Most innentől el fogom hanyagolni a barátaimat is, meg 1 újságot se fogok elolvasni mert ahhoz is fáradt leszek?
2014. jan. 11. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szellemileg is lefárad az ember mert mindenre oda kell figyelni, majd jobb lesz ha már rutinból csinálod a feladatokat.

Ha testileg fáradsz el pár hónap után hozzászokj és egyre kevésbé fogsz fáradni.

2014. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 *Nekomimi* ***** válasza:
Így van, az első válaszolónak teljesen igaza van. Majd más lesz, mikor már rutinból mennek a dolgok. Nekem is 2-3 hónap kellett, hogy hozzászokjak, magabiztosabb legyek, ne féljek, hogy elrontok valamit. Aztán, mikor már biztos voltam a dolgomban, nem fáradtam ki úgy pszichésen, mint előtte. :)
2014. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!