Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Német munkaközvetítőt keresek....

Német munkaközvetítőt keresek. Ki tud benne segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan munkaközvetítővel szeretnék beszélni aki Németországi munkát szervezne meg nekem.....megélhetésem már a létszükségleteim fenyegeti és utolsó reményem ebben látom.


Aki tud olyan munkaközvetítőt Debrecen és körzetében (150km) ajánlani kérem jelezzen itt nekem. És privátban email címet és nevet is megadok a további érdeklődésre.



2014. jan. 13. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Magán úton indulj, a közvetítőkkel nagyon sok cirkusz volt már a médiában és ott a helyszínen is.
2014. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol találsz.. De lehúznak egy csomó pénzel jobb saját úton..
2014. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kihasználnak,és megaláznak...ez a legkönyebb út mindíg a naivság,na és más is van ilyen helyzetben,attol még külföld nem fogja a sült galambot a szába rakni,kint sincs hullahopp karikából nápolyi...keress más munkahelyet,vagy tanuld meg a nyelvet a profizmus szintjére,és ne nyavalyogj...kb ennyi a véleményem.
2014. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj nem ismerek olyan magánszemélyeket akik kiutalnak embereket és gondoskodnak is róluk az ismerőseim meg fittyet hánynak rám meg másokra. Nem segít senki pedig szeretnék dolgozni és csak megélni.


Ha lenne olyan megbízható személy Debrecen környékéről aki segíteni tud ebben az jó lenne ha jelezne felém.

2014. jan. 15. 01:17
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as nem tudom te hogy állsz anyagilag és nem is ismerlek de ez nem nyavalygás nekem meg nincs időm tanulni mikor hónapról hónapra élek, nagyon kell a munka, ha ki tudnék jutni az élet megtanítana, az egyik rokonom kinn van és 0 nyelvtudással ment ki de sajnos nem segít mert nem érdeke.

Te is csak egy tipikus " elítélek mindenkit" magyar vagy.

2014. jan. 15. 01:20
 6/6 anonim ***** válasza:
téged biztosan el,mert nem vagy magadhoz híven életrevaló,meg miért várnád el,hogy más segítsen? Segíts magadon,isten is megsegít! (vagy nem) inkább az utóbbit látom...
2014. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!