Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem gyanús, hogy két kollégám...

Nem gyanús, hogy két kollégám örökké azon viccelődik, hogy homokosok?

Figyelt kérdés
Van két kollégám, akik nagyon összebarátkoztak. Örökké együtt vannak. Elvileg mindegyiknek van csaja, bár az egyiküket nemrég otthagyta. Egy darabig poénnak tűnt, hogy hülyéskednek, mintha szerelmes pár lennének, így bugyibuci, úgy édes stb stb, de egy jó ideje ez nem marad abba. Örökké egymásra néznek, összekacsintanak, együtt vannak sülve-főve, sokkal közelebb állnak egymáshoz, mint bárki más a cégen belül. Igaz, hogy amikor szintén viccből az egyikük közeledik a másikhoz, akkor az a másik hevesen tiltakozik, de utána megint ilyen poénokkal múlatják az időt. És ha összevesznek néha, akkor pont ugyanolyan hisztisek, mint egy szerelmespár. Persze mindketten fennhangon utálják a ratyikat, de mégis olyan furák így együtt ketten. Lehet olyan, hogy valakik hónapokig sokat viccelnek a homokossággal, de közben heterók? Vagy van bennük egy kis homárság? (Bennem azt a benyomást keltik, hogy elviccelik, de nem merik egymásnak bevallani, hogy kölcsönösen van valami, de lehet, hogy tévedek.)

2014. jan. 25. 21:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
Ezzel vigyázni kell, emrt ha sokat viccelsz vele, akkor azzá válsz, velük is ez lehet. Pl. ha egy liftben sok a meleg, akkor nem szabad sokat ott maradni, mert rád ragadhat, velem is ez történt és már semmit nem tehetek ellene. Ne barátkozz velük, mert te is elmelegszel, menekülj!!!
2014. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
max gyerekesen viselkednek,vagy csak meleg poénokat nyomatnak,bár kitudja....minden viccnek általában a fele igaz (a közmondás szerint)
2014. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Akkor az én férjem a legnagyobb BZ-a világon,meg vagy 4-5-haverja is (akinek jobbnál jobb csajai vannak).

Állandóan ezzel viccelődnek. -De most,hogy így mondod lehet,hogy zsír BZ-k:)

Egyébként ha annyira zavar a dolog -ugyan kérdezd már meg őket személyesen! Bírom az ilyen túlbuzgó Balázskákat....

2014. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
A mondás úgy tartja, hogy a vicceknek a fele igaz. Ha annyira frusztrál az, hogy esetleg egy meleg pár, kérdezd meg őket személyesen! Attól hogy meleg vagyok még ugyanúgy ember vagyok, nem kell emiatt túlparázni semmit se.
2014. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99%

én nő vagyok, a kollégám férfi, egész nap meg a hasonló hülyéskedés köztünk egyesek már megjegyezték, hogy olyanok vagyunk, mint egy örökké veszekedő házaspár...ő este hazamegy a nőhöz, akit el akar venni, én meg ugyan egyedül élek jelenleg, de 0 vonzalmat érzek a kolléga iránt...viszont jókat hülyülünk és kicsit csökkentünk a stresszen...


szóval lehet, hogy tényleg tetszenek egymásnak, meg az is lehet, hogy nem, egy viszont biztos, amíg te munkádat nem zavarják, semmi közöd hozzá

2014. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, h tudtukon kívül szerelmesek egymásba, de az is lehet szintén tudtukon kívül, hogy annyira gyerekesek, és észre sem veszik, hogy kicsit félreérthető...
2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
93%
Hű ez meleg.
2014. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lol bugyibuci :D
2014. aug. 18. 07:23
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Te egyszerűen irigykedsz rájuk.-Savanyú a szőlő......
2014. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!