Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka vagy egészség? Melyiket...

Munka vagy egészség? Melyiket választanátok ha muszáj?

Figyelt kérdés

1 éve elég stresszes helyen dolgoztam. A folyamatos visszafojtott ideg miatt, beteg lettem. Kórházba is voltam és hónapokig kezeltek. Miután visszamentem, "közös megegyezéssel" el kellett jönnöm.

Most volna egy munkalehetőségem, de nagyjából ugyanolyan szintű megterhelésnek lennék kitéve. (ügyfélszolgálati munka)

Nem tudom mit tegyek... félek a következményektől.

Tavaly megfogadtam, hogy az egészségem lesz a legfontosabb ezentúl... Most viszont a pénz is dominál már.



2014. jan. 30. 10:44
 1/8 anonim válasza:
Egészség, nem kérdés keresd az igazi állásod, amit szeretsz csinálni ha ez nem az akkor bele se vágj!
2014. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészség!!! Mindenek felett az egészség, hidd el, azt nem lehet megfizetni.

Ja meg: KórházbaN !

2014. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van más munkalehetőség vagy csak ez? Gondolom azért valamiből meg is kell élni. Ügyfélszolgálati munkakörben elvileg kell biztosítani stresszkezelő és konfliktuskezelő módszereket, tanfolyamokat is. Te próbáltál valamit? Nem segített?

Egyébként az egészséget tartom a legfontosabbnak. De nem tudom, hogy mennyire számít a munka neked anyagilag.

2014. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az előző cégnél nem volt se képzés, se tanfolyam, mert hivatalosan nem ügyfélszolgálatos voltam, hanem adminisztrátor. Ez a munka "csak úgy rajtam maradt"...

Az új helyen nem tudom lenne-e ilyen, mert nem beszéltek még erről, rákérdezni meg félek.

Sajnos a korábbi tapasztalatok se azt erősítik bennem, hogy fussak neki és hosszú távon se ebbe akarok gondolkozni. Nem tudom megéri-e ha néhány hónapig elvállalom. Kérdéses mennyire készítene ki megint.

2014. jan. 30. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségemet soha nem adnám fel a munkáért.

Munkahelyem lehet másik, de egészségem nem.

Egyébként az ügyfélszolgálati munka valóban, ha nem tudod a stresszt megfelelően kezelni, akkor könnyen kikészítheti az embert.

Esetleg más lehetőséged nincs?

2014. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként: általában van próbaidő. Az első hónap után már biztos látni fogod, hogy menni fog-e, vagy megint kikészít.

Milyen végzettséged van? Nincs lehetőséged másra?

2014. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most nincs más lehetőség. A munkaügyibe akartam menni, hogy jelentkezek képzésre, mert már tartós álláskereső vagyok, de ott közölték velem, hogy érettségivel és szakmával nem fognak elküldeni képzésre amikor 8 általánossal állnak sorban szakmáért. Jó lett volna még 1 szakma, vagy nyelvi képzés, de magamnak már nem tudom megfinanszírozni.

Egyébként bérügyes vagyok (0 tapasztalattal sajnos).

2014. jan. 30. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:

ha megteheted -egészség

ha nincs pénzed - pénz - ami nélkül nincs egészség sem.


ördögi kör, inkább nem jövendölök. keress napi 8 órába munkát. vállalj el midnent, és keress tovább és vállalj jobbat és keress tovább és képezd magad és keress tovább.....

2014. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!