Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha biztonsági őrnek készülök...

Ha biztonsági őrnek készülök számít a kinézet?

Figyelt kérdés

Mármint nem az hogy kivagyok-e gyúrva vagy sem mert az nem számít tudom, hanem a haj viselet számít ?

és hogy van-e piercing az ajkamban az számít ?



2014. febr. 7. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az egyenruhát viselők nem viselhetnek piercinget, nem olyan régen még tetoválásuk sem lehetett, sajnos ez már nem előirás. Hajviselet, mindenképp az egyenruhához méltó jogkövető magatartáshoz illő frizurát ildomos viselni. Te ott a jogot fogod képviselni, jogszabályok alapján amit megtanulsz intézkedhesz bizonyos határokon belül. Ahhoz pedig nem méltó a hippi, huligán, vagány, és mit tudom én milyen megjelenés.
2014. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na igen, az, h legyen valami kiállása az nem számít, a lényeg, h pc meg tetkó legyen.

Szánalmas.

2014. febr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy srác,raszta hajjal,igénytelen szakállal,mint egy drogos úgy nézett ki,és egyenruhában flangált.Egy haverom viszont mesélte,hogy ő csak hosszú ujjúban dolgozhat még nyáron is,mert tele van varrva az alkarja.De neki is hosszú haja van,csak neki ápolt,a hajáért nem csesztették.Ha hosszú a hajad,azzal valszeg nem lesz gond,viszont ha piercinged van,inkánn azt tanácsolom,hogy vedd ki meló alatt,mert ha nem is cs.sznek ki miatta,de hátrányba kerülhetsz,nem vesznek olyan komolyan.
2014. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!