Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SEGÍTSETEK! 8általános nélkül...

SEGÍTSETEK! 8általános nélkül hova mehetnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye voltam, soha nem tanultam, és ez az én hibám, most eljött az idő hogy munkát keressek, de sehova se tudok menni, nem tudtok valamit? mondjuk élelmiszerboltba pakolni, vagy takarító meló is jó, bármilyen. én szeretnék dolgozni nagyon, de elrontottam. Segítsetek

Köszönöm a válaszokat előre is!


2014. márc. 15. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Max. közmunkásnak vesznek fel.
2014. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Hazudj. Senki nem fogja kérni a bizonyítványodat, ha nem a szakmába vág, szóval jelentkezz mondjuk árufeltöltőnek, de mondd azt, hogy szakmunkás végzettséged van, mondjuk legyél könyvkötő, érted. Ha bevallanád az igazat, akkor tényleg nem kapnál munkát soha, kénytelen leszel lódítani.
2014. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, így csak egy havi:300.000-400.000 Ft-os állást kapsz.


3hónapos tanfolyam. Jogosítványt adnak, CE kategóriát. Utána be is tanítanak és egyedül kell járnod nyergesvontatóval.

2014. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be az iskolát, 8 általánossal már tanulhatsz szakmát. Anélkül semmire sincs esélyed.
2014. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Lószart!


A multi cég beszáll a jogosítvány megszerzésében is! Szerződést kötnek, utána betanítják és munkát is biztosítanak! CE kategória, gki, dig kártya kell oszt jónapot!


Havi 3-400 ezret keres!


Tudom, mert több ismerősöm is kamionozik és csak az egyiknek van meg a 8 általánosa. A többieknek csak 6 osztályuk van!

2014. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 13:57

A 8 általánosban hazudhat, hogy megvan, mert azt tényleg nem kérik, mert mindenki feltételezi,hogy a 21-dik században minimum a 8 általános megvan. Viszont szakmunkás bizonyítványt ha mondja, hogy van, annak már kérik a másolatát. Tőlem mindig kérték amikor új munkahelyre mentem. Mellesleg pont könyvkötő a szakmám, és a tescoban dolgozom pénztárosként. Itt is kérték a szakmunkás bizonyítványt, hogy vigyem be, lefénymásolták.

2014. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg? Nahát, nagyot fordult a világ, mióta utoljára állást kerestem. Csak magamból indultam ki, mindig eladóként dolgoztam, de sehol nem kérték a -könyvkötő :) - szakmunkásbizimet.
2014. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz ócska celeb lenni, menj és tanulj, lehet munka mellett is.
2014. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

fejezd be az iskolát, csak úgy juthatsz valamire.

önkormányzatnál érdeklődj, most amúgyis nagy divat a felzárkóztatás, képzés.

hány osztályod van meg? és egyébként hogy sikerült ennyire eltolnod az életed? Magyarországon tankötelezettség van 18 éves korig, jó sokat lóghattál ha már általánosban elkezdted....

2014. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Horus magnus est ***** válasza:
49%
Gyárakba
2014. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!