Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy hangszerüzletben...

Ha egy hangszerüzletben szeretnék dolgozni (pl. egy gitárüzletben), nagyon jól kell értenem az ott található hangszerekhez?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen eladói állásra gondoltam, hanem akár árufeltöltő, kisegítő, bármi.
2014. márc. 16. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

ha hangszer-árú értékesítő szeretnél lenni, kereskedelmi kultúrcikk eladói végzettséget kell megszerezned.

(előny, ha tudsz, vmelyik hangszeren játszani, de nem feltétlen feltétel)

kisegítő árufeltöltőnek, nem kell zenei és hangszer ismeretekkel rendelkezned (elég, ha jó kondiba vagy, pl. egy zongora mozgatásához)

2014. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért szükséges némi szakismeret is. Bemegy a szülő, hogy a gyerekemnek C-szoprán furulyát írt elő a tanár, adjon olyat! Kérek egy alt furulyát, az milyen hangolású? Mi a különbség a barokk és a germán furulya fogása között? Mondhatod, hogy a fene tudja. Aki vásárolni jön, mutasson rá, mit akar, én meg odaadom. De elégedettebb a vevő, ha szakszerű eligazítást kap.

Nálunk a városban van vagy 3 hangszerbolt. Én ezekben nem látom, hogy lennének külön árufeltöltők, raktári kisegítők.Többnyire egy ember van bent, az csinál mindent.

De ha felvennének, biztos kell szerezned némi tájékozottságot az ott árult hangszerekről.

2014. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eladó vagy, mindenképp illik ismerni a termékeket, amiket eladsz.
2014. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már akár kisegítő is lennél, ajánlom a

road, koncerttechnikus, back stage pályát.


Rögtön nem hangátvitel, előbb erőátvitel technikus, crew lehetnél.

2014. márc. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!