Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb módszer a...

Melyik a jobb módszer a főnöknél ha ilyen velem?

Figyelt kérdés
Az elején amikor oda kerültem akkor nagyon barátságos volt mindig ebédnél is mondta mindenkinek hogy a barátja vagyok meg stb.. aztán mostanra egyre bunkóbb velem.Ha kérdezek tőle valamit az a válasza hogy itt dolgozol már 3 hete,tudnod kéne,minden nap ugyanaz van miért nem tudod.Munka közben is másnak nem szól ha ugyanazt a hibát csinálja mint én de engem egyből kiragad és teljesen kiakad rám mindig.Igazából szó szerint csic*káztat engem,velem mosatja fel mindig az éttermet meg minden takarítás szinte velem csináltat.Szerintetek húzzam meg magam és viselkedjek úgy mint valami szerény gyerek aki ilyen kis szomorú és védtelen vagy keményen nézzek a szemébe amikor kioszt engem vagy más...?
2014. márc. 31. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs veled megelégedve a munkahelyen ezért csicskáztat.Tudom,hogy nem tudod megcsinálni azt amit akar,de ha egy szép nap mégis azt tennéd és úgy tennéd azt amire kér ahogy meg kell csinálnod akkor talán másként nézne rád.
2014. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem puszilkodni járok az étterembe, ahol szakácskodok. A dolgomat jól elvégzem, keveset hibázok, nem is piszkálnak. Idővel rólad is le fog szállni, csak csináld meg amit elvárnak tőled.
2014. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Alkalmat keres, aki szakítani akar barátjával,

az ilyen pedig gyalázatos lesz mindenkor.

A kérdés nem az, hogy mit tegyél olyankor!

Hanem az, hogy miért nem vagy már a barátja?

2014. ápr. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Alkalmat keres, aki szakítani akar barátjával,

az ilyen pedig gyalázatos lesz mindenkor.

A helyes kérdés itt nem az lenne, hogy mit tegyél olyankor!

Hanem az, hogy miért nem akar már a barátod lenni?

2014. ápr. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!