Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindenki, akinek lett karriere...

Mindenki, akinek lett karriere a szakmájában vagy munkahelyén hogyan érte sikeres legyen vagy karriere tegyen szert? Mindegyik szakma és minden megoldás érdekel

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 4. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Népszerűséggel, ismeretséggel.
2014. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg apró áldozattal, lemondásokkal, szorgalommal és nem utolsó sorban: alázattal a munka, szakma iránt.

Klapka is többször utalt a szorgalom fontos szerepére.

2014. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

egyéb tippek?

2014. ápr. 4. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg munka és tanulás... Még nincs karrierem, de azt remélem, hogy így egyszer lesz!
2014. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakma: informatika - szoftverfejlesztés. Nem tudom, hogy "sikeres" vagyok-e vagy hogy "karrierem" van-e a szakmában, de azt csinálok, amit szeretek. Amit elértem, azt azzal értem el, hogy szeretem, amit csinálok, ezért szánok rá energiát és időt. Vannak sokan, akik gyorsabban haladtak előre: egy részük azért, mert szorgalmasabbak, a szabadidejükben is sokat tanulnak/dolgoznak, egy részük meg azért, mert jól tudja magát eladni. Nekem megfelel a lassabb tempó, és egy jobb egyensúly a magánélet és a munka között. :)
2014. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se népszerű, se bőbeszédű ezért ismerőseim sem tolongtak hogy munkát adjanak így számomra csak az maradt(ami végül bejött) hogy sokat tanuljak és jó legyek a szakmámban.

(villamosmérnök programozási ismeretekkel és felsőfokú angol-német nyelvtudással)

2014. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os azt nevezem! Gratulálok!
2014. ápr. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!