Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A vállalat, ahol dolgozom...

A vállalat, ahol dolgozom nevet váltott és új szerzodést kaptam. Hogy írjam bele az onéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Mivel két szerzodésem van olyan mintha két vállalatnál dolgoztam volna. Nem tudom hogy kell az ilyet feltuntetni az onéletrajzban. Írjam kulon-kulon a kettot (ugye a munkakori leírás ugyanaz lenne), vagy pedig egyben és tuntessem fel hogy a vállalat ugyanaz csak a neve változott...?

A válaszokat elore is koszonom! :)


2014. ápr. 17. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az új nevét írd!
2014. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az új nevét. Ha nagyon fontos, zárójelben mellé a régit.

Nincs két szerződésed. :)

2014. ápr. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en az egeszet kihagytam, lehet rosszul tettem, de folyamatosan valtozik a nev :/

az a baj (legalabis ugy gondoltam) ha beirok 1.5 evre asszem 7nel tartunk nevet, akkor elitelnek, h milyen ember ez, sehol nem marad ~3 honal tobbet...

2014. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egészen biztos hogy két szerzodésem van :) lehet hogy én fogalmaztam rosszul... az elso vállalat megszunt, szóval ott már nem lehetek szerzodtetve plusz kettot írtam alá.

nálunk azért ennyire sok név nem volt. de elég rossz így önéletrajzot írni...

a válaszokat nagyon köszönöm :)

2014. ápr. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!