Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Múlt héten kezdtem dolgozni,...

Múlt héten kezdtem dolgozni, és még betanuló vagyok, de már pikkel rám a főnököm. Mit tegyek? Ma reggel is mindjárt ahogy kezdtünk rámszólt, hogy gyorsabban dolgozzak.

Figyelt kérdés
Ez egy reluxagyártó üzem és most először csinálok ilyet,de tudja is,ezért nem értem minek kell mindjárt hajnalban csinálni a stresszt?Egyébként más kollégáktraccspartiznak,kávéznak,telefonálgatnak,míg én csak dolgozom egy másik új lánnyal.Biztos az a baj,hogy beszélgettünk,de mellettünk is beszélgettek,nem gondoltuk,hogy nekünk nem szabad.Nem akarom,hogy elnyomjanak.
2014. ápr. 29. 16:11
 1/6 anonim válasza:
Szinte minden munkahelyen piszkálják az újakat. Sajnos ez van. Te vagy az új, a kicsi, a tapasztalatlan, rajtad vezeti le. Ez sajnos mindenhol így van, vedd könnyedén, csinálj mindent figyelmesen, teljes bedobással!
2014. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

1.szinte mindenhol ilyenek az újakkal (átmenetisekkel)

2.folyamatosan keress másik állást, főleg, ha 3 hónapod még nincs meg.

3.ne vedd fel, de idővel meg lehet szokni ezeket a komolytalan beszólásokat.


4.NE CSINÁLJ mindent teljes erőbedobással.

4.1.akármit csinálsz, úgyis te leszel a hibás

4.2.akármennyire csinálod, mindig kevés lesz. minél többen akartok megfelelni, annál feljebb megy naponta a kvóta, és annál nehezebb lesz a munka, annál nagyobb az esély rá, hogy kirúgják a gyengéket.

4.3.aki sokat hajt, belerokkan. ha pedig munkaképtelenné válsz, semmilyen munkára nem lesz esélyed. gondolkozz hosszútávon.

2014. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ne csinálj mindent teljes erőbedobással részt kiegészíteném azzal, hogy csináld jókedvedben akkor is, ha a főnök a saját feladatára alkalmatlan. Ez valaki más problémája, a tieddel jól boldogulsz (de jó szó!). A górénak ha nem felel meg a jó, akkor tényleg lehet őt sajnálni, de ennyi a max. Ha meg látja, hogy jó, csak alapozóra a kiképzőtiszt megközelítés vált be neki, akkor semmi gond, főleg ha kedvvel dolgozol.
2014. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb tahóság azokat bántani,akik valmiért gyengék,vagy kezdők.Ahelyett,hogy segítene jobban beilleszkedni,és beletanulni a szakmába,inkább saját magát szórakoztatja azzal,hogy cseszeget.

Az ilyen tahót azonnal ott kell hagyni,mert kutyából nem lesz szalonna,mindig is ilyen marad,Te meg ki fogsz készülni! :)

2014. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező kikészülni tőlük, meg később lehet már velük játszogatni. Ha meg rendesen gyűlöl, ő se tudja miért, akkor még mindig végig lehet csapni rajta párszor valami nehézzel.
2014. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennek a jelenségnek semmi köze az érzelmekhez. a munkáltató számára sem a kezdő, sem a haladó nem ember. az csak egy gép, aminek az a dolga, hogy minél több pénzt hajtson a házhoz.


illetve mivel mindenki ilyen, pont ezért szinte lehetetlen találni másikat, aki emberségesen bánik veled.

2014. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!