Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A 40 éves nyugdíjamhoz kellene...

Szamosparti kérdése:

A 40 éves nyugdíjamhoz kellene még 1.5 év.2-szer volt szívinfarktusom, leszázalékolnának, de akkor 64 éves koromig csak a leszázalékolásban megállapított pénz kapnám, ami még 8 év. Jelenleg bet. áll. -ban vagyok. Hogy lehetne ezt az ídőt összeszedni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Máshogy nem, csak munkával. Próbálj meg esetleg vmi portás munkát keresni. Mit dolgoztál eddig?
2014. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dudok Andrásné ***** válasza:
Hát ha beteg vagy a táppénz beleszámit a nők 40 éves idejébe.Attól függ,mennyi most a jövedelmed, mert ha leszázalékolnak az az összeg utána sem fog növekedni,ha rendes nyugdijas leszel.Nem számolják ujra!Lehet,hogy nem jársz anyagilag rosszabbul ha leleszel százalékolva, pláne ha mellette még egy kis plusz jövedelemhez is jutnál.Én 41 év szolgálati idövel 58.000.al mentem el. nyugdijba.
2014. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!