Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Építőipari segédmunka (diákmel...

Építőipari segédmunka (diákmeló) mit takar pontosabban?

Figyelt kérdés
Ha valaki jelentkezett már ilyen munkára, tudna róla írni valamit? Ez így elég tág fogalom nekem, kb. mire lehet számítani?

2014. jún. 13. 01:13
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
Ha tippelnem kéne, könnyű/nehéz fizikai munka, amolyan tedd ide, tedd oda meló. De ennyiből tényleg nem lehet kitalálni, lehet akár adminisztrációs feladat is.
2014. jún. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Arra hogy csicskáztatni fognak takarodj vidd a sittet lapátold a sódert de a legjob ha azt mondják hogy vetkőzz le és őrizd a ruhádat....
2014. jún. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármire számíthatsz könnyű, vagy nehéz fizikai munkára is, de a legvalószínűbb, hogy valami lapátolós, téglahordós munkád lesz, általában erre kellenek a segédmunkások.
2014. jún. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár éve voltam hasonlón. Első pár hónapban csak sittet talicskáztam és alapanyagokat hordtam, meg időnként betont locsoltam, hogy jól kössön. Nagyjából fél év után volt már falrakás, betonkeverés, vakolás, víz/gáz/fűtés csávónak kivésni a falat ahova kéri, majd levakolni miután befektette a cuccost amit akart.
2014. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem diákmeló volt, de még csak nem is bejelentett.. viszont elég kemény meló volt, de inkább csak a nagy meleg miatt. Ilyenkor sokat számít, hogy tűző napon dolgozol vagy felhős, borús időben. Építési hulladékokat kell lapátolnod, platós kocsira, furikozni kell, pakolgatni.. építkezés végén meg inkább csak kipucolni a helyet, felsöpörni meg ilyen egyéb dolgok.. 50 kilos hordót levinni meg ilyenek:D
2014. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!