Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Benzinkúton pénztárosként...

Benzinkúton pénztárosként dolgozni heti 5 napban 12 órát 120000 nettó fizetésért megéri?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyit dolgozni csak annak éri meg, aki rá van kényszerülve(gyereknevelés/számlák fizetése miatt)

Egyébként abszolút nem éri meg, jobban jársz egy gyárral, 3 műszakban 8órás ritkán 12órás melókra megkapom a 110-120at én is.

2014. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

PhD hallgatóként dolgozni, egy rossz témán, rossz témavezetővel egy Egyetemen, úgy, hogy hivatalosan napi 3 órát számolnak el utánad a PhD szobában pedig olyan zaj van, hogy ott képtelen vagy olvasni, írni, színjeles diplomával, havi 93000 Ft-ért, úgy hogy az ideg néha megesz, megéri?

(Megjegyzem ez nem számít munkaviszonynak, mivel, csak ösztöndíj!) Persze nyilván sokaknak rosszabb.

2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A shoposoknak abban van nagy pénz, hogy lenyúlják az ügyfeleket. Gondold át, hogy van-e gyomrod hozzá.
2014. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legtöbb kúton elvárják, hogy rosszul adj vissza a vásárlónak.

Meg a jattot is számold. Ha van tényleg pofád/gyomrod lenyúlni őket/minket akkor igen jól fogsz keresni.

Napi tizesed meglesz mindig.

2014. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
57%
Nem is igaz, én eddig MOL, vagy Agip, vagy Shell kutakra jártam tankolni és mindenhol nagyon kedvesek voltak velem, mindig pontosan adtak vissza, segítőkészek voltak! Többször a MOL-hoz beállok és nekiállna a kutas lemosni az ablakom én pedig gyorsan odaugrok, hogy "Jajj, köszönöm, de megteszem én!" Az Agip-nál, ahelyett, hogy a drága kútnál árult olajat akarták volna eladni, elmondták, hogy hol találok szakkereskedést! A Shell-nél az első mozdulatomra azonnal ugrik valaki! Egyszóval szeretném megvédeni a benzinkúton dolgozók becsületét!
2014. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tekintve a mai magyar munkaerőpiaci helyzetet, azt gondolom, hogy ez nem rossz fizetés.
2014. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz fizetés napi 8 óráért. Így szinte csak aludni járnál haza.
2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
5! Azért ugrik lemosni az ablakod, mert olyankor kap érte 100-200 Ft-ot :D:D
2014. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez igaz, de tapasztaltam már máskor is, hogy segítőkészek. Egyébként, ha egy mód van rá nem engedem, kiszolgálom én magam, de ha megteszik, nem sajnálom azt a kis borravalót, ilyen benzinárak mellett, már úgyis mindegy...
2014. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!