Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt orvoslátogató? Ha...

Van itt orvoslátogató? Ha igen, mesélne a munkájáról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mivel foglalkozik az orvoslátogató. Tudom, hogy otthon is kell dolgoznia, különböző kimutatásokat készítenie stb. Mivel az idejüket szabadon osztják be, van olyan nap, amikor nem mennek sehova, mert pl előző nap voltak mondjuk 3 orvosnál és aznapra nem maradt olyan, akihez mehetnének? MEg van adva egy terület és orvosok neve, akikhez járni kell? Mennyire megerőltető munka? Ha van itt olyan, aki jelenleg orvoslátogató, vagy régóta, vagy most kezdte ezt a munkát, mesélne róla? Milyen fizetési igényt lehet mondani bértárgyalásnál? A nagyobb gyógyszercégeknél vállalt munka egyenesen arányos a fizetés nagyságával, vagy nincs összefüggésben? Minden érdekelne ezzel a munkával kapcsolatban. Előre is köszönöm! :)

2014. jún. 22. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak nincs lelked, és nem iszonyat rámenős vagy, akkor hagyd:) Anya kényszerből dolgozott 10 évig orvoslátogatóként, és inkább visszament a 100 ezres nővérfizetésért, csak hogy ne kelljen csinálnia.

Igen, beoszthatod az idődet, csak nem lesz rá lehetőséged, mert egy nap 6 orvoshoz kell elmenni, ha kihagysz egyet nem tudsz megcsinálni 12-öt.

Igen, megvan adva a terület és az orvosok neve is.

Iszonyat megerőltető, én néha eljártam anyuval. Órákat kell ülnöd a rendelőben, pofátlanul betolakodni a betegek elé, a legtöbb orvosnak elege van az összes orvoslátogatóból, stb..

Ráaádásul nem is több százezer a fizetés mint régen:) Szerintem hagyd a francba, nem éri, boldogtalan leszel tőle.

2014. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod. Ilyesmi dolgokra számítottam ezzel a munkával kapcsolatban..tényleg nem a leghálásabb munka. :) Még ha van valaki, aki megosztaná a tapasztalatát, akkor csak hajrá! :)
2014. jún. 22. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!