Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám úgy letiltani...

Hogy tudnám úgy letiltani facebook-on, hogy azt higgye ismerősök maradtunk?

Figyelt kérdés
Új helyre kerültem, egy hét után bejelölt a főnököm meg egy nagyon ellenszenves kollégám is. Hát nem tudtam mit csinálni, gondoltam elég gáz lett volna nem visszaigazolni őket, így ismerősök lettünk, viszont nagyon szeretném, ha nem látnák semmilyen tevékenységemet, csak az ismerőseik között az üres profilomat.. ilyesmire van lehetőség?

2014. júl. 7. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, felrakod őket egy listára, aztán az adatvédelemnél beállítod, hogy az azon a listán szereplők ne lássanak belőled semmit. Nem nagy ügy.
2014. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, de szuper! Köszönöm!!:)
2014. júl. 7. 22:15
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!:) a következőt próbáld meg:

1. A kijelentkezési fül mellett ott van balra egy ilyen lakat-jel, a biztonsági beállítások. Ezt nyisd le!

2. Nyisd le ebben az első fület, a "Ki láthatja a dolgaimat?"-t.

3. Ezen belül menj a "ki láthatja a bejegyzéseimet?"-re!

4. Nyisd le a közvetlenül alatta lévő fület, amire az van írva, hogy "Nyilvános" vagy "Ismerősök" ,stb. Válaszd ki az "Egyéni"-t.

5. Előugrik egy ablak, aminek az alján ott van, hogy "Elrejtés előlük:". Írd be a "A következő emberek vagy listák" részre azok az emberek nevét, akik elől el szeretnéd rejteni a posztjaidat/fényképeidet, azaz minden facebook-tevékenységedet.:)

Elvileg ez működik, és a főnököd, meg az ellenszenves kollégád látja, hogy ismerősök vagytok, de a dolgaidat amiket kiraksz, már nem látják.

Remélem segítettem!:)Bocsi, ha már másvalaki leírta ezt, amíg én írtam:)

2014. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is!!


Viszont azt nézem, hogy milyen csoportoknak vagyok a tagja, meg milyen oldalakat like-oltam, azt sehogy se lehet eldugni. Pl. ha teljesen ismeretlenként nézem az oldalamat, akkor se látszik semmi, de ezek a kedvelések, csoportok igen. Erre vajon van valami menüpont? Itt a beállításokban nem találok semmit.

2014. júl. 7. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ott a profilodon az a csoport nál rákattolsz arra a szarra és ott beállítod, hogy ne jelenjen meg vagy mi. Aztán lehet hülyeséget beszélek, nem vagyok nagy facebook os, de az elrejtésekhez azért rétek :)
2014. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!