Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idős korig tartjátok...

Mennyi idős korig tartjátok cikinek, ha még nem dolgozott az ember?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 20 éves kortól illene valamit dolgozgatni,ha nem is "sztahanov" módon,de valamilyen napi szintű tevékenységet el kell kezdeni.
2014. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

"Szerintem 20 éves kortól illene valamit dolgozgatni,ha nem is "sztahanov" módon,de valamilyen napi szintű tevékenységet el kell kezdeni."


Ha az ember komoly egyetemi szakra jár, akkor tuti nem fog dolgozni 23 éves koráig. Maximum nyáron. Én olyan 26-27 évet mondanák.

2014. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
11:49. "mondanák". Szerintem te sem sokat jártál egyetemre szóval maradj ki a dologból! Attól függ, egyetem mellett biztos nehéz dolgozni, de ott a nyári munka. Én már 15 éves koromtól mentem gyümölcsöt szedni meg pakolni a 40 fokba 4 éven keresztül most meg kőműveshez jártam 500/óráért. Szóval nálam elég tenyérbemászó ha valaki még 18 éves koráig nem dolgozott nyáron rendesen munkaidőben több héten keresztül. :D
2014. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl. egyetemre jársz, utána meg PhD-re (mondjuk utóbbin 220 a nettó ösztöndíjad havonta), akkor 27-28 éves korodra "kell" befejezned ezeket a dolgokat. Így én ezt határoznám meg:)


De ha valaki szakközép után nem dolgozik ennyi idős koráig, az fura. :D

2014. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan 25-30-ra tenném azt a kort, amikor már nem ártana egy első munkahely, addig érthető a tanulás miatt.
2014. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Egyetem után illene, illetve szerintem az is gáz ha valaki 18 éves koráig semmit se dolgozott, gondolok itt a nyári munkára
2014. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

"11:49. "mondanák". Szerintem te sem sokat jártál egyetemre szóval maradj ki a dologból!"


Arról halottál már, hogy a nyelv egy élő dolog? Bele lehet kötni az ilyen dolgokba, nyugodtan, csak semmi értelme, nagyon sok ember használja így, azt meg, hogy a bölcsészek szerint ez nem helyes, azt pont lesz..om.

Én nyáron a strandon szoktam süttetni a hasam, Görögországban, mert a szüleim azzal foglalkoznak ami fontos, a kákán is csomó keresés a kisemberek sajátja. Ráadásul én is olyan egyetemi szakra járok ami biztos állást és magyar viszonylatban jó fizetést ad, ha külföldön akarok dolgozni, akkor pedig messze az egyik legjobban kereső szakma.

2014. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Üdv, itt 6-os, látom az itt lévők háromnegyedének büdös a munka. Vagy legalábbis azoknak akiknek kicsinyes örömet okoz másokat lepontozni, de egyénként örülök az "értelmiségieknek" örömet okozni, szóval nyugodtan, én kérem
2014. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Süttesd csak nyugodtan a hasadat, de akkor ne erre a kérdésre válaszolj, mert látom nem sok tapasztalatod van a téren és csak hülyeségeket tudsz írni. :D A vélemény meg szubjektív, de akkor is...
2014. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7:

"a kákán is csomó keresés a kisemberek sajátja."


Ezt "mondanák" ?

:)

2014. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!