Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyis tanulóként...

Egészségügyis tanulóként vállalhatok diákmunkát kórházban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 12:39
 1/10 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok, ez kimaradt.:)
2014. aug. 17. 12:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Vállalhatsz, már ha alkalmaznak, kórházban nem nagyon szokott lenni diákmunka.
2014. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát egy ismerősöm pár éve volt önkéntesként érettségi után, mert nem vették fel akkor az orvosira. Persze ágytálmosáson és hasonló nem túl élvezetes munkákon túl nem igazán csinálhatott semmit.

Szóval ha gyakorlati tapasztalatot vagy pénzt akarsz, akkor nem jó ajtón kopogtatsz, maximum a légkört tudod szokni. Azóta nem hiszem, hogy sokat javult volna a kórházak helyzete, sőt.

2014. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy gyerekosztályra mennék segítkezni. Gyakorlaton is ott voltam (nem csak csoportban, mert 2 kihagyott nap után hétvégén is benn voltam egyedül), és oda visszamennék.:)
2014. aug. 17. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, mehetsz dolgozni, segédápolónak vesznek fel. Én is mentem minden nyáron középsuli alatt, és sokkal többet tanultam, mint a sulis gyakorlatok alatt :)
2014. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Magántanuló leszek, így időnként évközben is be tudnék menni dolgozni.:)

Még az érdekelne, hogy ezért kap az ember fizetést, vagy sima önkénteskedésnek számít?

2014. aug. 17. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:

ha önkéntes leszel, nem kapsz pénzt.

Ha munkaviszonyban állsz, akkor igen. Iskolaszövetkezeten keresztül nem nagyon szoktak foglalkoztatni, szóval sajna gyakoribb a segédápoló állás, munkaviszonyosként, viszont így minden járulékot vonnak a béredből.

2014. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És akkor kb. mennyit keresnék?
2014. aug. 17. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
közalk bértábla, A kategória, mert szakképzetlen vagy.
2014. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2014. aug. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!