Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Németországba, Ausztriába...

Németországba, Ausztriába vendéglátói munkára mikor lehet általában könnyebben kijutni? Hogy vannak a "szezonok"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Külföldi munkavállaláson gondolkozom. Jól tudom, hogy a téli szezon novembertől kezdődik? Nagyobb eséllyel fogok találni munkát például novembertől (természetesen önéletrajzot már most el kezek küldözgetni)?


2014. aug. 17. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
november esélyes, mert sok egyetemista vállal vendéglátói munkát szünetben (vagyis mi nyaranta szoktunk és a téli szünetben) és nov. -ben kezdődik a szemeszter, így a munkát otthagyják.
2014. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ausztriaban a teli szezon alt. decemer közepetöl marc vegeig/ aprilis közepeo tart. A nyar junius elejetöl szeptember vegeig.

Persze függ attol is, hogy eppen van e az adott helyen gleccser, vagy mas egesz eves turisztikai vonzerö, de nagy altalanossagban kb igy van.

2014. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha, értem, köszönöm a válaszokat!


Én is úgy számoltam, hogy november-december körül lenne esélyesebb, arra azért nem építek, hogy szeptembertől lenne munkám.


De nekem az pont jó lenne, mert ahol most dolgozom, ott október 31-ig van szerződésem, de már nagyon utálom, ezt a 2 hónapot még kihúzom, de az szuper lenne, ha utána egy ilyen külföldi meló összejönne.

2014. aug. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!