Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leszámolok a munkahelyemről,...

Leszámolok a munkahelyemről, ezt már nem lehet bírni?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek, 2 éve dolgozok egy cégnél, az emberek nagyon idióták, a kollégák, állandóan megy a bszogatás, szemétkedések. Én már tovább nem bírom, szerintem leszámolok. Ti mit tennétek a helyemben? Család, asszony,hitel nincs, de mégis szar lesz kicsit munkanélkülinek lenni, nézelődök másfele is, eddig semmi visszajelzés. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. aug. 22. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
számolj le velük ^^
2014. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben azért várnék a felmondással addig, amíg nincs új munka. józan ész is kicsit, meg hát na. ha hónapokig nem lesz munkád, akkor is kell fizetni a lakást és a kaját.
2014. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Vidd a kasszát magaddal, hogy kihúzd, amíg találsz valamit ...
2014. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
En 8 eve vagyok ilyen helyzetbe.Turj te is!!!
2014. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lakást nem kell fizetnem,otthon élek még, van spórolt pénzem.
2014. aug. 22. 15:20
 6/12 anonim válasza:
Egyébként az emberek mindenhol ilyenek :-P ... Gondolod, hogy máshol jobb lesz a helyzet? :-P Az emberek mindenhol emberek ... Máshol is fog csúnyán nézni rád a főnök bácsi ... :-D
2014. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem a főnökökkel van bajom, dolgozok én a gép egyfolytában, csak ne piszkáljanak.
2014. aug. 22. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Tony Montana számolt le az emberekkel :D
2014. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A helyedben várnék. Fogd fel úgy, hogy a normál és a munkahelyi élet két különböző dolog.

Engedd el a füled mellett a megjegyzéseket, és foglalkozz a munkáddal. Vagy pedig tanulj meg visszaszólni nekik.

Ha jól fizet, jó a munka, akkor a helyedben nem hagynám ott emiatt, bár ezekről nem írtál.

2014. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már tavaly február óta ilyen szar a légkör, olyan mintha mindenki ellene lenne, akkor meg miért dolgozzak itt?Szerencsére spóroltam is. Gondolom szar itthon üllni, de mit tehetnék??
2014. aug. 22. 18:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!