Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Terhesen mikor kell közölnöm...

Terhesen mikor kell közölnöm a munkáltatómmal, (tanár vagyok) hogy várandós vagyok? Ledolgozhatom, még ezt a félévet, ha szeretném?

Figyelt kérdés
Februárra várom a babát, az első értekezlet 25-én lesz. Viszont nagy átalakulások vannak az iskolában, mert ha az egyik igazgató helyettes lemond vissza kell mennie tanítani, de akkor valakit ki kéne rúgniuk, mert nincs elég státusz. Én státuszban vagyok, de félek, hogy engem küldenének el, hogy ne félévkor kelljen a tanítványoknak tanárt váltani. Megtehetik? Mikor közöljem a hírt a munkáltatómmal? Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 22. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyan nem tudom, milyenek a magyar törvények, de itt nálunk Szlovákiában terheset nem rúghat ki a munkáltató, védettség alatt áll.
2014. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nem rúghatnak ki.

Ha bármi kérdésed van, írj üzenetet.

2014. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!