Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Piszkos munkát végeznék, hol...

Piszkos munkát végeznék, hol találhatok ilyent? Jelenleg 8 általánosommal? (most estire járok)

Figyelt kérdés

Üdv!


Csak olyan olvassa végig aki nem undorodik. /semmitől/


Sajnálatos módon úgy alakult, hogy az idei tanévet már esti tagozaton kell végeznem. (beilleszkedés 2 év alatt sem ment, szekáltak, most megbuktam kémiából stb... nem érzem jól magam a korosztályom között).


19. életévemet töltöm ebben a hónapban.

Volt szerencsém igazán "megrázó" esetek helyszíni tanulmányozásához. Ami édesanyám munkájából kifolyólag tényleg nagyon közeli élményekhez vezetett. (anya egy olyan kiküldéses munkakörben dolgozik, ahol nem egy esetben krokodil drog használata miatt roncsolódott emberi tagot kellett átkötözni, lekezelni, takarítás nyáron az emberi maradványok után) Sokkolónak hangzik, de ez az élet szerves része.

Rám nem hatnak semmilyen pszichés vagy fizikai módon, az ilyen esetek.


Ezért, ha van aki tud hasonló munkakört, akkor készséggel fogadom az ajánlásokat.


Jó fizikumban vagyok, folyamatos teherbírásom 55 kiló, de átmenetileg 70 -el is elboldogulok. Szóval, ha netán elhunyt házi kedvencek (kutya) vagy haszonállatok (ló, tehén, kecske) elhurcolásáról van szó, az is megy.


Tudom, hogy az ilyen munkaköröket a "normális" emberek kerülik, ezért vállalkoznék ilyenre, illetve talán a bérezés is magasabbra hághat ilyen munkakörnél.


Egyébként minden rossz munkát el tudok végezni ahova elég vagyok.


Tehát:


Jó helyzetmegoldással rendelkezem, nem félek bemocskolni magamat, szégyenérzetem már jócskán kihunyt, másképp állok hozzá a természeteshez mint mások (a fúj, undorító és hasonló jelzőket nem ismerem) a fizikumomat említettem.


Ha valaki jártas az ilyen helyeken kérem jelezze, ha hajlandó volt elolvasni eddig az írásomat. Köszönöm szépen!



2014. szept. 1. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én első körben arra gondoltam,hogy ahol anyukád dolgozik,talán ott lenne valami. Főleg, hogy ő esetleg tudna az érdekedben szólni. Másodsorban konkrétan talán egy vágóhídon esetleg egy klinika bonctermében kérdezném meg a helyedben. Mondjuk oda kell a boncmesteri képzettség,de esetleg jól jönne egy segítő kéz a pakoláskor. Vagy akár pszichiátrián is lehetne érdeklődni. Ha elvégzel egy OKJ-s segédápolóit,ami azt hiszem nem is túl hosszú,akkor már rögtön van egy papírod is.
2014. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
A boncmesteri munkakörhöz orvosi diploma kell, azt felejtsd el! Dolgozhatnál mondjuk egy állatkertben..
2014. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok. Te kevered a boncmestert a patológussal! A boncmester középfokú végzettség,a patológus pedig orvos,aki az egyetem után ezt a szakosodást választotta.
2014. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem idegenkedsz az emberöléstől, és a veszély sem zavar, akkor az idegenlégiót javaslom. Ott ilyen hozzáállással szép karriert csinálhatsz.
2014. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!