Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multi vagy nem multi? Melyik...

Multi vagy nem multi? Melyik milyen? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
diplomásként
2014. szept. 11. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
???????????????
2014. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A multi bejelent, a nem multi feketén foglalkoztat.
2014. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért csak nem mind. Vagy de??
2014. szept. 11. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Kezd multiban, aztán egy másikban folytatod, aztán majd eldöntöd hogy neked melyik a jobb:) Nem lehet megmondani előre. Sok minden függvénye.
2014. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam, hogy hol jobb a fizetés?

Hol nagyobb az előrelépés/fizetésemelés esélye?

Gyanítom mindkettő a multinál.

Ha elmegy egy dolgozó, hol valószínűbb hogy ottani dolgozót tesznek a helyére?

Jól gondolom, hogy kis cégnél szélesebb körben kell dolgozni? Ez talán jobb a területünk megismerésére. Míg multinál gondolom szűkebb területtel foglalkozik egy-egy dolgozó.

2014. szept. 11. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit leírtál mind igaz. 5 év multi, 2,5 fél év kis cégnél járok. Sokmindentől függ egyébként. Pl. attól is, milyen életszakaszban vagy épp. Én kisgyereket nevelek, így ideálisabb a kis cég, de amíg nem volt gyerekem élveztem a multit, viszonylag jó fizetés (azért nem jelenti azt, hogy annyira jól keresel, de legalább full be vagy jelentve, cafeteria), külföldi utazások, továbbképzések, rendezvények, stb... Most ezt nem tudnám vállalni. Ha fiatal vagy inkább multihoz menj sztem, onnan könnyebb kkv-hoz menni ha nem jönne be, mint fordítva...
2014. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Multi: nagyobb fizetések, béren kívüli juttatások, könnyebb előrelépési lehetőség, személytelenség (sok ember, sok pozíció), szűkebb tevékenységi kör, antiszociálisoknak nem ajánlott.

Kis cég: Szélesebb látókör, jobban érzed a munkád "értelmét", családiasabb hangulat.

2014. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Antiszociálisnak miért nem való a multi?
2014. szept. 12. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
A nagyobb zsúfoltság miatt
2014. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Multi. Egyértelműen.
2014. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!