Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vigyek egy volt kollégám...

Mit vigyek egy volt kollégám búcsúztatójára? (felmondott)

Figyelt kérdés
Tőlem pár évvel idősebb, ott voltam gyakornok, ahol ő dolgozott. Holnap lesz az utolsó munkanapja, délután búcsúbuli, de arra sajnos nem tudok elmenni. (Másik városban élek azóta). Azt gondoltam, mivel délelőtt úgyis arra lesz dolgom "meglátogatom", úgyis rég voltam már ott. Mit vigyek neki? Elég jó volt a viszonyunk.
2014. szept. 18. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem ott dolgozol már, minek mennél mégis a búcsúbulijára? Nem a kollégád, nem te búcsúztatod.
2014. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek az előttem szólóval. Ez számomra sem túl világos. Inkább egy másik alkalommal hívd el őt sütizni avgy kávézni 1-2 közös régi ismerősötökkel nosztalgiázni ha ilyen jóba voltatok. A munkán kívűl is lesz témátok... :)
2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!