Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Német munkát tudtok ajánlani?

Német munkát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és azon gondolkodok, hogy ha elvégzem az iskolát kimegyek Németországba dolgozni. Csak hát van egy kis baj. Angolul tanulok. Arra gondoltam, hogy a suli után elmegyek egy német nyelvtanfolyamra és a középfokú nyelvizsgáig tanulok. Utánna viszont jó lenne kimenni. Itt jön még egy baj. Nem tudom mit lehet dolgozni autószerelő/autószerelő technikus szakmával és egy éretségivel. Erre mondhatnátok valami ötletet, hogy mit lehet ezzel dolgozni és mennyit fizet kb. Középfokú nyelvtudás elég?

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. okt. 30. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül olx-en, van pár munka.

Csak nagyon ne fizess előre senkinek, és ne bízz meg könnyen senkiben!

2014. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

OLX-en német munka? Hát az nem semmi :)

Kösz a választ. Várom még mások ötleteit is. Nekem konkrétumok kellenek, hogy mit lehet dolgozni. Nem muszáj autószerelő munka. Jöhet bármi, csak ne takarítás, mosogatás meg szakács, hanem ami egy kicsit is kapcsolódik a szakmához. Még akár gyárba is elmegyek dolgozni ha az kell, csak fizessék meg, mert drága hobbym van :)

2014. okt. 30. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Korul kell nezni, nyilvan lehet valami betanitott fizikai melot talalni, de ne szamits oriasi fizetesekre.
2014. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És megtudhatnám mi a te hobbyd? Ha nem titok.
2014. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát a hobbym az az autók, azon belül is a BMW és a Lada :)

Egyikse egy olcsó dolog ha olyan komoly tervei vannak az embernek, mint nekem.

2014. nov. 5. 20:05
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én már most harmadik hónapja vagyok kint németben, és most fogok elkezdeni dolgozni az Amazonnál. Nem nehéz munkát találni ha tudsz németül, velem az a baj hogy csak az angolt beszélem. Szóval ha megtanulod a németet, és kijösz akár egy érettségivel, fogy találni munkát ahol minimum 800€-t keresel.
2014. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!