Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy rendőr ki tud menni...

Egy rendőr ki tud menni dolgozni külföldre? (lent)

Figyelt kérdés
Egy hegesztő,szakács ki tud menni gond nélkül más országba, de mi a helyzet a rendőrökkel? Ő nekik itt törvényt kellett tanulni és az országonként változó. Mégis ha egy rendőr ki akarna menni külföldre dolgozni mert itt pl: nem él úgy meg a családjával az hogy tud dolgozni más országokban így rendőr végzettséggel?:O

2014. nov. 3. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

ki tud menni csak nem rendőr lesz hanem segédmunkás mert ehhez van tehetsége


rendőrnek nem fogják kint felvenni

2014. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ottani állampolgárság kell hozzá, és szerintem ottani rendőrsuli elvégzése is (nekem a SWAT-ra mondták ezt, gondolom sima rendőrre is igaz)
2014. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. magyarul akk ott is képzésen vesz rész és úgy lehet csak az :/ hát ez szívás akk nekik.
2014. nov. 3. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrnek szerintem elmehet. De rendőrnek biztos nem.
2014. nov. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A legtöbb országban természetesen állampolgársághoz kötik, de Németországban például nem, sőt bátorítják a nem német uniós állampolgárokat a jelentkezésre. Konkrétan van osztrá k ismerősöm, aki 20 éve német rendőrségnél dolgozik. Természetesen alap dolog a magas szintű nyelvtudás, és újra kell járni az ottani rendősiskolát is, ami kb 3 év. Itt egy link, lehet érdeklődni:


[link]


[link]

2014. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2014. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A fentiek Nagy-Britanniára is érvényesek:


[link]


[link]


[link] what-we-are-looking-for/

2014. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2014. nov. 4. 14:21
 9/9 anonim válasza:
Az osztrák biztonsági cégeknél elég sok magyar rendőr / ex rendőr van, köztetek nem terjed a híre?
2014. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!