Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyi munka orvostanhal...

Egészségügyi munka orvostanhallgatóknak?

Figyelt kérdés
A Semmelweisre járok, 1. éves vagyok és azt tudom, hogy bárhova lehet menni engedéllyel kórházba gyakorolni, besegíteni hobbiból is... De van olyan lehetőség, hogy fizetnek ezért, mint diákmunka?

2014. nov. 12. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Aranyos vagy, a végzett orvosok is az elején alig keresnek valami éhbért az egészségügyben...
2014. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( Ettől féltem én is... :/
2014. nov. 13. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet és időd se lesz rá. Nyáron van kötelező gyakorlat, de azért nem fizetnek semmit, pedig ugyanazt csinálod vagy még többet is, mint a segédápolók, akik ugye ezért legalább minimálbért kapnak.


Pl. OKJ ápolóknak is van gyakorlat, de ők is kapnak fizetést, csak mi nem :)


Amúgy elmehetsz segédápolónak, de sztem nem éri meg, mert sokat kell bent lenned, keveset fizetnek, időd sincs rá, stb... 3. évig felejts el, én utána se mennék, főleg, hogy milyen az ápolók hozzáálása sok helyen az orvosokhoz és orvostanhallgatókhoz...

2014. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha van valahol ismerősöd, akkor meg lehet oldani, egyébként elég nehéz bekerülni. Bár az első két év elég durva, azért volt néhány ember az évfolyamon, aki bevállalta. Nem felesleges, mert sok gyakorlati ismeretre tehetsz szert, de azért sok áldozattal jár a munka+tanulás szerintem.
2014. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!